DEPILATOR LASEROWY BRAUN SILK-EXPERT PRO 3 PL3132

DEPILATOR LASEROWY BRAUN SILK-EXPERT PRO 3 PL3132 Zobacz większe

1 019,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

DEPILATOR LASEROWY BRAUN SILK-EXPERT PRO 3 PL3132

Bezpieczne, skuteczne i widoczne usuwanie włosów. Najszybsze urządzenie IPL.

Zabieg na obie nogi w mniej niż 5 minut przy najniższym poziomie energii. Tryb płynny generuje więcej błysków, przyspieszając zabieg, podczas gdy tryb miejscowy zapewnia większą precyzję zabiegu, szczególnie na niewielkich powierzchniach i we wrażliwych miejscach.

Precyzyjne i delikatne dla skóry.

Precyzyjna głowica pozwala dotrzeć do mniejszych i trudno dostępnych miejsc, np. na twarzy, w okolicy bikini czy pod pachami.

Delikatny lub ultradelikatny

W trybie delikatnym i bardzo delikatnym poziom mocy jest obniżany z myślą o stosowaniu przez początkujących lub w przypadku miejsc wrażliwych.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL za sprawą technologii SensoAdapt™.

Silk-expert Pro nieustannie – 80 razy na sekundę – odczytuje koloryt skóry i automatycznie dopasowuje do niego intensywność światła, co przekłada się na idealną równowagę pomiędzy skutecznością i bezpieczeństwem. 2 tryby ustawień:

normalny i delikatny – z ustawieniem niskiego zużycia energii do miejsc wrażliwych oraz przy pierwszym użyciu

Testowana klinicznie

przez ekspertów, golenie jest delikatne i praktycznie bezbolesne 

Żywotność Lampy:

300,000 błysków

Specyfikacja produktu:

 • kolor: biało-fioletowy
 • testowany klinicznie: tak
 • sposób depilacji: impuls światła
 • zastosowanie: bikini, nogi, twarz
 • ochrona UV: tak • SensoAdapt: tak
 • czas depilacji obu nóg: 9 minut
 • system masażu: nie
 • poziomy intensywności: 3
 • tryby pracy: 2
 • żywotność lampy: 300 tys. błysków
 • częstotliwość błysków: 1/1-1,5 s
 • intensywność: 3-4 J/cm3
 • zastosowane technologie: IPL, SensoAdapt

Zawartość zestawu:

 • Silk·expert Pro 3 IPL
 • Precyzyjna nasadka
 • Maszynka Venus Divine · Woreczek Premium

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).