Słuchawki JBL E40BT Synchros BLUETOOTH 24h! HIT !! NA STANIE !!!

Nowy Słuchawki JBL E40BT Synchros BLUETOOTH 24h! HIT !! NA STANIE !!! Zobacz większe

239,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Bezprzewodowe słuchawki JBL E40BT Synchros DOST24

DANE TECHNICZNE 

Rodzaj słuchawek Nauszne zamknięte

Średnica membrany 40 mm

Pasmo przenoszenia słuchawek 20 ~ 22000 Hz

Impedancja słuchawek 32 Om

Czułość słuchawek 114 dB

Wbudowany mikrofon Tak

Czułość mikrofonu -42 dB

Łączność Przewodowa Bezprzewodowa

Złącze Minijack 3,5 mm - 1 szt.

Dodatkowe informacje Czas pracy do 16 h Moduł Bluetooth

Waga 205 g

Dołączone akcesoria Kabel audio z wtykiem 3,5 mm Kabel USB

Gwarancja 24 miesiące 

Stylowe słuchawki nauszne JBL

Nauszne słuchawki bezprzewodowe JBL E40BT oferują studyjną jakość dźwięku i spełniają wymagania każdego audiofila. Wbudowany akumulator Li-ion zapewnia do 16 godzin pracy bez potrzeby ponownego ładowania, pozwoli Ci to nie martwić się o poziom naładowania bateri. Już nigdy nie będziesz zastanawiać się gdzie szybko podładowac słuchawki. Eleganckie wzornictwo słuchawek E40BT i unikalne kombinacje kolorów, pozwolą Ci podkreślić swój styl i wyróżnić się z tłumu.

W sam raz do smartfona

Przycisk kontrolny oraz wbudowany mikrofon zapewniają sprawne przejście w tryb rozmowy bez konieczności trzymania telefonu. Mikrofon został wyposażony w technologię eliminacji odbić PureKonnexx, dzięki czemu możesz cieszyć się krystalicznie czystymi rozmowami. Od teraz nie musisz już zdejmować słuchawek, a dodatkowo masz wolne ręce gdy telefonujesz.

Strumieniowe przesyłanie muzyki

Zabierz słuchawki JBL E40BT ze sobą wszędzie i korzystaj z nich tak jak lubisz. Połącz się z urządzeniem mobilnym za pomocą funkcji Bluetooth i odtwarzaj swoje ulubione utwory muzyczne bezprzewodowo. Wbudowana technologia ShareMe umożliwia równoczesne przesyłanie strumieniowe muzyki pomiędzy dwiema parami słuchawek wyposażonych w tę technologie. Dodatkowo z tych słuchawek możesz korzystać przewodowo, wystarczy tylko podpiąć do nich dołączony do zestawu kabel.

Legendarny dźwięk JBL

40 mm przetworniki z technologią PureBass otoczą Twoje uszy dając Ci nie tylko komfort, ale także najlepszą jakość dźwięku bez zniekształceń i zakłóceń. Słuchawki E40BT cechują się naturalnym, doskonale zrównoważonym dźwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność muzyki. Dodatkowo oferują bezkompromisową jakość tonów wysokich i bogate tony niskie, zgodnie z hasłem "Hear the Truth".

Idealnie dopasowane i wysoka jakość wykonania

Począwszy od wysokiej trwałości, przez komfort użytkowania, po zamkniętą konstrukcję, słuchawki E40BT to rozwiązanie stworzone z myślą o jeszcze lepszych reprodukcji dźwięku i izolowaniu niechcianych zakłóceń. Ergonomiczny pałąk i zawiasy trójwymiarowe zapewniają wysoki komfort podczas długotrwałego użytkowania. Miękkie, powleczone sztuczną skórą nausznice zapewniają wygodę nawet przy wielogodzinnym słuchaniu, cechując się jednocześnie wysoki poziomem tłumienia hałasu.

Niepowtarzalny design i najwyższa jakość dźwięku

Słuchawki JBL Synchros E40BT charakteryzują się niepowtarzalnym designem i występują w czterech wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może dobrać odpowiednie do swojego stylu i świetnie prezentować się na mieście. Dodatkowo obrotowe muszle ułatwiają złożenie słuchawek na płasko co pozwala na komfortowy i bezpieczny transport. Weź słuchawki ze sobą w każdą podróż i ciesz się najwyższą jakością dźwięku.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher