SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE JBL E40BT BLUETOOTH CZARNE

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE JBL E40BT BLUETOOTH CZARNE Zobacz większe

230,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE JBL E40BT BLUETOOTH CZARNE

 • Sposób transmisji danych
 • Bezprzewodowy  Bluetooth : HFP v1.6, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.4
 • Jednocześnie można połączyć tylko 2 urządzenia
 • Bluetooth version: V3.0
 • Wbudowany mikrofon i przyciski do regulacji głośności i odbierania połączeń
 • Dopasowujące się, wygodne poduszki
 • Średnica membrany: 40 mm
 • Typ Baterii : Polymer Li-ion Battery (3.7V, 610mAh)
 • Dynamiczny zakres odpowiedzi częstotliwościowej : 20 Hz - 20 kHz
 • Czułość: 95dB  Maksymalny SPL: 108dB
 • Moc nadajnika BT: <4dBm
 • Czułość mikrofonu przy 1kHz dB v / pa: -42
 • Impedancja: 32 Ohm
 • Długość kabla : 1,1 m
 • Łączność: Przewodowa; Bezprzewodowa
 • Profile : A2DP, AVRCP, HFP
 • Audio Streaming : Tak
 • Zasięg 10m
 • Złącze: Minijack 3,5 mm - 1 szt., microUSB - 1 szt.
 • Czas rozmowy z BT: do 24 godzin
 • Czas odtwarzania muzyki przy włączonym BT : Do 16 godzin
 • Czas czuwania : do 5 dni
 • Szybkie ładowanie przez port microUSB tylko 3h
 • Mikrofon : Tak
 • Odbieranie połączeń : Tak
 • Funkcja wyciszania / odrzucania : Tak
 • Rodzaj Wbudowana bateria (akumulator Li-Ion)
 • Złącze ładowania : microUSB
 • Waga : 205g
 • System akustyczny : Zamknięty
 • Możliwość podłączenia za pomocą kabla audio 3.5mm

Poczuj moc. Bass

 • Przetworniki 40 mm/zamkn. konstrukcja
 • Nauszne
 • Miękkie poduszki
 • Kompaktowa składana konstrukcja
 • Funkcja: Odbieranie telefonu, Bluetooth, mikrofon,Impedancja: 32 omy, przełączanie utworów, sterowanie głosowe, monity głosowe

Bezprzewodowa łączność Bluetooth

Bezprzewodowa konstrukcja

JBL E40BT - tłumienie zakłóceń

oraz mocowanie magnetyczne sprawiają, że znika problem plączących się kabli. Moduł bluetooth 3.0 zapewnia zasięg do 10m, a wbudowana bateria w etui pojemności 610 mAh pozwala na odtwarzanie muzyki lub prowadzenie rozmów nawet przez 24 godzin. W trybie czuwania słuchawki mogą działać do 5 dni. Aby naładować akumulator wystarczy podłączyć słuchawki do ładowarki poprzez dołączony kabel micro USB.

Komfortowe i wygodne

Słuchawki składają się, co ułatwia przenoszenie i przechowywanie ich. Nauszniki posiadają miękką, elastyczną gąbkę, która zapamiętuje kształt - będziesz czuć się komfortowo nawet po wielogodzinnych sesjach.

Nowoczesna konstrukcja

Nowe słuchawki bezprzewodowe JBL E40BT oferują studyjną jakość dźwięku, dzięki wokółusznej konstrukcji muszli i budowie zamkniętej, co pozwala na spełnienie wymagań każdego audiofila. Proces ładowania słuchawek przebiega bardzo sprawnie, a jego czas wynosi ok. 3 godziny. Wbudowany akumulator Li-ion zapewnia do 24 godzin pracy po jednokrotnym, pełnym naładowaniu. Nie musisz już martwić się, czy słuchawki rozładują się podczas całodziennego słuchania.

Przycisk wielofunkcyjny (MFB) do sterowania muzyką

Play / Pause

Następny utwór

Poprzedni utwór

Przeskocz utwór do przodu

Przeskocz utwór do tyłu

Odbierz połączenie

Odrzuć połączenie

Rozłącz bieżące połączenie i

przełącz na drugie połączenie

Radość z muzyki non-stop

Utrzymaj odtwarzanie swojej muzyki bez zakłóceń i przerw.

Techonologia Scalable Codec optymalizuje jakość dźwięku

pomimo radiowych zakłóceń, w celu uzyskania stabilnego dźwięku Bluetooth.

Strumieniowe przesyłanie muzyki

Zabierz słuchawki JBL E40BT ze sobą wszędzie i korzystaj z nich tak jak lubisz. Połącz się z urządzeniem mobilnym za pomocą funkcji Bluetooth i odtwarzaj swoje ulubione utwory muzyczne bezprzewodowo. Wbudowana technologia ShareMe umożliwia równoczesne przesyłanie strumieniowe muzyki pomiędzy dwiema parami słuchawek wyposażonych w tę technologie. Dodatkowo z tych słuchawek możesz korzystać przewodowo, wystarczy tylko podpiąć do nich dołączony do zestawu kabel.

Składana konstrukcja JBL E40BT

Ciesz się ulubioną muzyką gdzie tylko chcesz. Słuchawki bezprzewodowe JBL E40BT charakteryzują się minimalistycznym, a zarazem eleganckim designem, dzięki czemu będą idealnie pasować do każdego stylu. Ich specjalne zawiasy ułatwiają obrócenie nausznic na płasko, co pozwala złożyć słuchawki i zabezpieczyć je podczas transportu. Zajmują one w tedy mniej miejsca w torebce czy bagażu. Wszystko to sprawia, że model ten jest idealnym towarzyszem w pracy, domu, podróży i nie tylko.

40-milimetrowe głośniki neodymowe

40-milimetrowe głośniki neodymowe generujące imponujące basy

Przewód z materiału, który się nie plącze

Innowacyjny przewód, który nie plącze się oraz zakrzywione wtyczki oznaczają, że rozplątywanie przewodów to już historia.

Możliwość połączenia słuchawek za pomocą wejścia AUX

Słuchanie muzyki bez użycia połączenia Bluetooth .

Akumulator zapewnia 24-godzinny czas odtwarzania

24-godzinny czas odtwarzania zapewnia moc wystarczającą do słuchania muzyki przez cały dzień.

Bateria: polimerowa litowo-jonowa

(3,7 V, 610 mAh)

 • Czas ładowania: 3 godziny
 • Czas odtwarzania muzyki: 16 godzin
 • Czas rozmowy: 24 godziny

Niepowtarzalny design i najwyższa jakość dźwięku

Słuchawki JBL Synchros E40BT charakteryzują się niepowtarzalnym designem i występują w czterech wersjach kolorystycznych. Dzięki temu każdy może dobrać odpowiednie do swojego stylu i świetnie prezentować się na mieście. Dodatkowo obrotowe muszle ułatwiają złożenie słuchawek na płasko co pozwala na komfortowy i bezpieczny transport. Weź słuchawki ze sobą w każdą podróż i ciesz się najwyższą jakością dźwięku.

Słynne brzmienie JBL

Dzięki słuchawkom JBL usłyszysz zarówno siłę basowego brzmienia, jak subtelność i łagodność wyższych tonów. Duże 40 mm przetworniki otoczą Twoje uszy dając Ci nie tylko komfort, ale także najlepszą jakość dźwięku bez zniekształceń. Słuchawki E40BT cechują się naturalnym, doskonale zrównoważonym dźwiękiem, prezentując krystaliczną czystość i niesamowitą dokładność Twojej ulubionej muzyki.

Doskonały design i najlepsze brzmienie

Zakładając słuchawki nauszne JBL E40BT doznasz zaskakującego komfortu, który pozwoli Ci słuchać muzyki dłużej i zawsze z przyjemnością. Lekkie materiały z których został wykonany ten model sprawiają, że nausznice idealnie dopasowują się do kształtu ucha, a materiałowy pałąk dobrze utrzymuje je na głowie. Model ten to najlepszej w tej klasie ergonomii. Słuchawki są idealnie wyprofilowane i dostosowane do użytkownika, a wytrzymała konstrukcja gwarantuje długi czas użytkowania.

Miękkie, powleczone sztuczną skórą nausznice zapewniają wygodę nawet przy wielogodzinnym słuchaniu

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).