SŁUCHAWKI NAUSZNE BEZPRZEWODOWE JBL T460BT CZARNE

SŁUCHAWKI NAUSZNE BEZPRZEWODOWE JBL T460BT CZARNE Zobacz większe

Darmowa wysyłka

148,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SŁUCHAWKI NAUSZNE BEZPRZEWODOWE JBL T460BT CZARNE

Oto bezprzewodowe słuchawki nauszne JBL T460BT Są lekkie, wygodne, kompaktowe, i składają się „na płasko”. Pod obudową, znajduje się para 32 mm głośników, które zapewniają potężny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bas, którego można doświadczyć na znacznie większych wydarzeniach koncertowych.

Przyciski sterowania odtwarzaniem muzyki i rozmowami głosowymi oraz mikrofon umieszczone są na muszli słuchawki. Twoja muzyka powinna być tam, gdzie ty i dlatego masz nawet 11 godzin odtwarzania muzyki bez przerw, a to wszystko na jednym ładowaniu.

Regulacja głośności

Dzięki wbudowanemu w słuchawki pilotowi będziesz mógł z łatwością kontrolować aktualny poziom głośności, bez potrzeby wyjmowania z kieszeni urządzenia, z którego odsłuchujesz muzykę. Przyciski są duże, oznaczone wypustkami, dzięki czemu nie pomylisz jednego z drugim, a jednocześnie ukryte tak, że ciężko je zauważyć.

JBL T460BT oferuje również krystalicznie czysty dźwięk połączeń telefonicznych za pośrednictwem wbudowanego mikrofonu, który redukuje szumy.

Brak plączącego się przewodu!

Dzięki technologii Bluetooth nie będziesz musiał martwić się o splątane kable! Słuchawki są absolutnie bezprzewodowe – wystarczy, że podłączysz zdalnie swój telefon albo komputer, aby cieszyć się muzyką w słynnej jakości JBL!

To wszystko w eleganckiej, matowej konstrukcji.

Lekkie i wygodne

Miękkość pluszowej dermy sprawia, że noszenie słuchawek JBL jest przyjemnością. Obracające się w zakresie 90 stopni nauszniki są elastyczne, aby zapewnić idealne dopasowanie dla każdego. To połączenie tworzy ergonomiczną konstrukcję, która jest tak komfortowa, że słuchawki można nosić przez cały dzień.

Konstrukcja T460BT wykonana została z plastiku, czego efektem jest ich niska waga. Nauszniki wykonane są ze skóry ekologicznej, która szczelnie przylega do uszu, co daje dobrą akustykę. Dźwięk nie ucieka, nie tworzą się też szpary, które pozwalałyby tonom uciekać poza muszle.

Co ważne, materiał słuchawek nie trzeszczy, więc wszystko zostało bardzo dobrze spasowane. Jest to zawsze wyznacznik jakości całej konstrukcji.

Słynny dźwięk JBL!

Bas przyjemnie pulsuje, może mocniej uderzyć i zawibrować w najniższych rejestrach. Słuchawki potrafią zabrzmieć energicznie i szybko. Słuchawki współgrają ze starszą i nowszą elektroniką, pozwolą docenić muzykę rockową, a także jazz lub klasykę.

Średnica prezentuje odpowiedni poziom. Dzięki temu można docenić głosy wokalistów, brzmienie gitar lub instrumentów dętych – wszystko brzmi klarownie. Charakter dźwięku jest czysty i przejrzysty, muzyka nie wydaje się zgaszona lub rozmyta, a także nie ma wrażenia jej zdystansowania. Słychać dużo szczegółów, wszystko prezentowane jest jak na dłoni.

Wysokie tony nie zostały wycięte – brzmienie jest dosyć jasne, co potęguje efekt otwarcia i klarowności. Głosy wokalistów rozbrzmiewają swobodnie, talerze perkusyjne nadają muzyce rytmu, a gitary solowe lub instrumenty smyczkowe brzmią mocno i odpowiednio ostro.

Specyfikacja:

 • Rodzaj słuchawek: Bezprzewodowe
 • Przeznaczenie: Do telefonu/smartfona
 • Regulacja głośności: TAK
 • Funkcje: Kończenie rozmów Odrzucanie połączeń Sterowanie muzyką Odbieranie połączeń
 • Zastosowane technologie:  A2DP, AVRCP, HFP, HSP
 • Min. pasmo przenoszenia [Hz]: 20
 • Maks. pasmo przenoszenia [Hz]: 20000
 • Przetworniki: Dynamiczne 32 mm
 • Maksymalny czas pracy [h]: 11
 • Typ akumulatora: Akumulator litowo-jonowy 170 mAh
 • Rodzaj transmisji bezprzewodowej: Bluetooth
 • Mikrofon: TAK
 • Sposób mocowania mikrofonu: Wbudowany
 • Kolor: Czarny
 • Konstrukcja: Wokółuszne
 • Składane: TAK
 • Waga [g]: 300

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).