PANASONIC MJ-L500SXE WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA HIT!! NA STANIE !! WYSYŁKA 24H

Nowy PANASONIC MJ-L500SXE WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA HIT!! NA STANIE !! WYSYŁKA 24H Zobacz większe

568,00 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

NOWA

WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA

PANASONIC MJ-L500SXE

Gwarancja Producenta 24 miesiące

Wyciskarka z silnikiem wolnoobrotowym o mocy 150 W. Śruba obracająca się z prędkością 45 obr./min. zgniata produkty, nie niszcząc wartości odżywczych z powodu ciepła powstającego w wyniku tarcia. To szczególnie wydajny sposób na otrzymanie substancji odżywczych

Czy chcesz mieć nieograniczone możliwości wykonywania smacznych i pełnych witamin soków ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw?

Zaawansowane technologie oraz solidne materiały, z których wykonano urządzenie Panasonic MJ-L500 Slow Juicer pozwolą na przygotowanie soków z różnych składników - bez względu, czy są twarde, czy miękkie. Model ten wyposażono w specjalną śrubę ze stali nierdzewnej do wyciskania soku oraz wydajny silnik o mocy 150 W. Takie rozwiązanie umożliwi użytkownikowi tworzenie zdrowych napojów oraz mrożonych wyrobów cukierniczych

 

Przygotuj sok - taki, jaki lubisz

Specjalny proces kompresji chroni składniki, gwarantując zachowanie witamin i czystego smaku. Sokowirówka pozwala uzyskać smaczne napoje bez konserwantów i sztucznych składników. Niska prędkość przetwarzania jest wielką zaletą tego produktu: podczas przetwarzania składniki nie są narażone na przegrzanie, dzięki czemu cenne witaminy i minerały nie są tracone w wyniku utleniania. Ponadto zachowany zostaje naturalny kolor soku, a także nie wytwarza się ogromna ilość piany.

 

Zdrowe i smaczne soki - po prostu wspaniałe!

Sokowirówka ta jest wszechstronnym urządzeniem, źródłem energii dla zrównoważonej, zdrowej diety całej rodziny. Z Panasonic MJ-L500 kreatywność w kuchni nie ma ograniczeń. Charakterystyczna wkładka umożliwia przetwarzanie zamrożonych produktów, jak sorbety, mrożone jogurty lub mrożone zupy. Wszystko to bez sztucznych barwników, konserwantów, a przede wszystkim bez cukru.

 

Szybkie i łatwe czyszczenie

Czyszczenie urządzenia jest niezwykle łatwe. Przetwarzany sok trafia do swojego pojemnika, a pulpa do swojego. Po opróżnieniu pojemników wszystkie elementy można szybko usunąć i przepłukać pod bieżącą wodą. Większość z tych elementów nadaje się do mycia w zmywarce

 

Wyrafinowane wzornictwo

Dzięki kompaktowym wymiarom sokowirówka zmieści się w każdym miejscu, a dzięki efektownemu wyglądowi idealnie wkomponuje się w wystrój każdej kuchni. Zintegrowana zatyczka na wylewce od soku zapobiega zbędnemu kapaniu, natomiast antypoślizgowe stópki gwarantują pełną stabilność podczas pracy. Potężny silnik jest bardzo cichy, co pozwala przygotowywać soki lub desery w każdej chwili dnia i nocy, bez zakłócania spokoju współlokatorów lub sąsiadów.

 

Dane techniczne

wyciskarka wolnoobrotowa Panasonic MJ-L500

Technologia jednoślimakowa

Typ pionowa

Moc 150 W

Pojemność naczynia na miąższ 1,3 litr

Pojemność naczynia na sok 1 litr

Prędkość 45 obr/min

Tempo wyciskania soku brak danych

Wielkość otworu wsadowego brak danych

Kolor srebrno-czarny

Funkcje dodatkowe brak

Wyposażenie 

filtr do soków, instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna, pojemnik na miąższ, pojemnik na sok, przystawka do produktów mrożonych

Gwarancja 24 miesiące

Stan produktu: nowy

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher