SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX3212/11

Wyprzedaż! SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX3212/11 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

114,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX3212/11

Szczoteczka Philips HX3212 przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie praktyczność i wygodę.

Długi czas działania po naładowaniu sprawia, że nawet podczas wielodniowych podróży nie trzeba się martwić o  to czy odpowiednio dbamy o higienę jamy ustnej.

BARDZO DOKŁADNE CZYSZCZENIE

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia, który zapewnia elektryczna szczoteczka Philips Sonicare, pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

Szczoteczki soniczne Sonicare to najnowsze rozwiązanie w dziedzinie higieny jamy ustnej.

Technologia zastosowana w szczoteczkach spełnia cechy idealnej szczoteczki do zębów, ponieważ zapewnia skuteczne oczyszczenie powierzchni zęba i przestrzeni niedostępnych dla konwencjonalnych szczoteczek.

W szczoteczce do zębów SONICARE zastosowano opatentowaną technologię DFA (Dynamic Fluid Action), która umożliwia połączenie niezwykle szybkich ruchów włókien (o częstotliwości dźwiękowej) z jednoczesnym szerokim zakresem ruchów wymiatających.

Szczoteczka Philips HX3212/01 przeznaczona jest dla osób, które cenią sobie praktyczność i wygodę.

Długi czas działania po naładowaniu sprawia, że nawet podczas wielodniowych podróży nie trzeba się martwić o to czy odpowiednio dbamy o hienę jamy ustnej.

Do szczoteczki CleanCare+ pasują wszystkie końcówki Philips Sonicare: Proresults (standardowe oraz Healthy oraz Plaque), Sensitive, Adaptive, Intercare, Diamond Clean oraz dziecięce For Kids.

NOWOŚĆ wśród końcówek do szczoteczek sonicznych Philips SONICARE.

Ulepszona wersja końcówki ProResult, która charakteryzuje się niezwykłą delikatnością i ochroną dziąseł.

Głowica ProResult GUM HEALTH posiada specjalnie uformowane włosie, które zapewnia jeszcze dokładniejsze czyszczenie całej powierzchni zęba. Miękkie, elastyczne włóka, wprawiane w drgania soniczne, skutecznie rozbijają płytkę nazębną i delikatnie masują dziąsła. Jest to idealne rozwiązanie dla osób mających wrażliwe dziąsła z tendencją do występowania stanów zapalnych i krwawień.

Głowica ProResults Standard jest 10% szersza i lepiej wyprofilowana dzięki czemu skuteczniej usuwa bakterie, kamień nazębny i resztki jedzenia z Twojej jamy ustnej.

Końcówka posiada niebieskie włoski sygnalizujące konieczność jej wymiany. Po trzech miesiącach normalnego używania na włoskach pojawiają się ślady zużycia (włoski bledną), co oznacza, że główka szczoteczki jest coraz mniej skuteczna. Główkę zaleca się wymieniać nie rzadziej niż co 3 miesiące.

Szoteczka soniczna Philips Sonicare wykonuje więcej ruchów w dwie minuty niż zwykła szczoteczka w miesiąc.

Naturalnie bielsze zęby już po tygodniu stosowania.

Dowiedziono, że dynamiczny sposób czyszczenia, jaki zapewnia szczoteczka soniczna Philips Sonicare, a także bezpośredni kontakt z większą powierzchnią każdego zęba pomagają usunąć codzienne przebarwienia, aby zęby były naturalnie białe.

Szczoteczka soniczna Philips Sonicare zapewnia optymalne czyszczenie między zębami i wzdłuż linii dziąseł, poprawiając zdrowie dziąseł w zaledwie 2 tygodnie.

Nawet do 7 razy skuteczniejsze usuwanie płytki nazębnej w porównaniu do szczoteczki manualnej.

Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w porównaniu ze zwykłą szczoteczką.

Dane techniczne: Bateria litowo-jonowa Do 31 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę.

DLACZEGO SONICARE?

Dzięki temu szczotka dźwiękowa Sonicare jest bardzo skuteczna w oczyszczaniu powierzchni między zębowych, kieszeni dziąsłowej oraz okolicy pod dziąsłowej, a także zachyłków w obrębie aparatów ortodontycznych, stałych oraz w usuwaniu przebarwień, płytki nazębnej, biofilmu.

Ponadto, na podstawie przeprowadzonych badań, stomatolodzy na całym świecie uznali Sonicare za złoty standard w dziedzinie higieny jamy ustnej, zwłaszcza u osób noszących implanty, oraz aparaty ortodontyczne.

Co więcej, większość profesjonalistów uważa stosowanie szczoteczki elektronicznej za gwarancję powodzenia leczenia implantologicznego oraz ortodontycznego.

Szczoteczka jest polecana szczególnie w walce z kamieniem nazębnym, ale przede wszystkim pomaga utrzymać higienę.

Potwierdzone klinicznie bezpieczeństwo i delikatność.

Szczoteczek Philips Sonicare można bezpiecznie używać na aparatach ortodontycznych (główki szczoteczki szybciej się wtedy zużywają), wypełnieniach, koronach i lakierze oraz przy odsłoniętych szyjkach zębowych.

Dynamiczny sposób czyszczenia Sonicare CleanCare+ kieruje płyn między zęby.

Wyjątkowy, dynamiczny sposób czyszczenia elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare pozwala delikatnie i skutecznie dotrzeć głęboko między zęby i wzdłuż linii dziąseł.

2-minutowy zegar motywuje do szczotkowania zębów przez zalecany czas.

Wbudowany w szczoteczkę soniczną Philips Sonicare 2-minutowy automatyczny zegar ułatwia przestrzeganie zalecanego przez lekarzy czasu szczotkowania zębów.

Wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów.

Specjalnie wygięta szyjka główki szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów i usuwanie płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc.

Program łatwego startu pomaga przyzwyczaić się do korzystania ze szczoteczki Sonicare.

Delikatnie zwiększa moc w ciągu pierwszych 14 szczotkowań, aby użytkownik mógł oswoić się ze sposobem działania elektrycznej szczoteczki Philips Sonicare.

Zegar okresowy Quadpacer zachęca do dokładnego mycia każdej części jamy ustnej.

Zegar odmierzający 30-sekundowe okresy informuje o tym, że zakończono mycie jednej części jamy ustnej i sygnalizuje konieczność rozpoczęcia mycia następnej, dzięki czemu cała jama ustna jest dokładniej wyczyszczona.

Szczoteczka Philips Sonicare Sonicare CleanCare+ pomaga osiągnąć efekt wybielenia zębów.

Najlepsze efekty wybielania zębów gwarantowane przez szczoteczkę Philips Sonicare: ta szczoteczka pomaga zmniejszać lub nawet całkowicie usuwać przebarwienia na zębach, aby uśmiech był bardziej promienny.

Usuwa do 2 razy więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka.

Opatentowana technologia soniczna zapewnia usuwanie nawet 2 razy więcej płytki nazębnej niż w przypadku ręcznej szczoteczki do zębów.

Zestaw Philips Sonicare Clean Care Plus HX3212/11 zawiera:

• szczoteczkę (rękojeść) – 1 szt.

• końcówkę Philips Sonicare ProResults Gum Health Standard – 1 szt.

• kapturek ochronny na główkę szczoteczki – 1 szt.

• ładowarkę – 1 szt.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).