SZCZOTKA PROSTUJĄCA WŁOSY BRAUN BR750 SATIN HAIR

Nowy SZCZOTKA PROSTUJĄCA WŁOSY BRAUN BR750 SATIN HAIR Zobacz większe

94,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SZCZOTKA PROSTUJĄCA WŁOSY BRAUN BR750 SATIN HAIR

Specyfikacja Techniczna

 • Typ urządzenia Szczotka do włosów
 • Rodzaj zasilania Bateryjne
 • Jonizacja

Przeznaczenie

 • Długie włosy
 • Średnie włosy

Funkcje

 • Wygładzanie

Dodatkowe informacje

 • Zdejmowana poduszka
 • Blokada podróżna
 • Naturalne włosie
 • Kolor Biały

Szczotka do włosów Braun Satin Hair SB 1 Iontec jest zasilana za pomocą baterii. Wskaźnik słabej baterii informuje o stopniu naładowania baterii, a automatyczny wyłącznik sprawi, że urządzenie będzie działało dłużej na jednym cyklu baterii. Funkcja jonizacji sprawi, że włosy nie będą elektryzowały się po zastosowaniu szczotki oraz będą lśniące i piękne każdego dnia.

W odróżnieniu od zwykłych szczotek do włosów, Braun Satin Hair Brush ma specjalnie zaprojektowaną dyszę jonizującą, która dostarcza satynowe jony bezpośrednio na Twoje włosy. Funkcja IONTEC natychmiast przywraca blask Twoim włosom, skutecznie zapobiegając skręcaniu i elektryzowaniu się, zapewniając gładkość. Braun Satin Hair Brush ze specjalnie zaprojektowaną częścią czeszącą zapewnia niezwykle delikatne szczotkowanie bez niszczenia łusek włosów.

Szczotka Braun Satin Hair 7 z aktywnymi jonami to rewolucyjne rozwiązanie w świecie pielęgnacji włosów. Jest przeznaczona dla kobiet, które niezależnie od okoliczności chcą wyglądać jak najlepiej.

Natychmiastowy połysk i gładkość za jednym pociągnięciem, zawsze i wszędzie – wystarczy nacisnąć przycisk. Szczotka Braun Satin Hair 7 jest łatwa w użyciu, w 100% przenośna oraz zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów. Sama zauważysz i poczujesz różnicę w miarę, jak Twoje włosy będą wyglądać bardziej lśniąco i gładko. Będziesz zachwycona wynikami i potwierdzisz, że szczotka Braun Satin Hair 7 nadała włosom niezwykły blask.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).