NOWOŚĆ TABLET GRAFICZNY ONE BY WACOM CTL-672S !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

NOWOŚĆ TABLET GRAFICZNY ONE BY WACOM CTL-672S Zobacz większe

470,00 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

ONE BY WACOM CTL-672S

Taką ofertę znajdziesz tylko w ALLNET!

Najważniejsze cechy produktu:

 • Szybsze, dokładniejsze i łatwiejsze środowisko twórczej pracy
 • Uwolnij swoją wyobraźnię
 • Twórczo wyraź swoją osobowość
 • Twórz fantastyczne rysunki i szkice
 • Edytuj zdjęcia z większą precyzją
 • Dodawaj komentarze i notatki do dokumentów oraz zdjęć
 • Pióro w zestawie jest lekkie i łatwe w obsłudze - nie wymaga baterii

STWORZONY Z MYŚLĄ O KREATYWNOŚCI - DAJ UPUST SWEJ PASJI TWÓRCZEJ W NATURALNY SPOSÓB

Czy chcesz, aby Twój świat stał się bardziej kreatywny? Wypróbować bardziej intuicyjne metody pracy z komputerem, pozwalające Ci lepiej wyrażać swoją twórczą pasję? Wszystko to leży teraz w Twoim zasięgu dzięki tabletom piórkowym marki Wacom do pracy twórczej. Za sprawą czułego na nacisk pióra możesz teraz - łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej - wznieść się na nowe wyżyny kreatywności, rysowania, malowania lub edycji zdjęć.

MAŁY I WYGODNY W OBSŁUDZE - WYSTARCZY POŁĄCZYĆ SIĘ I PUŚCIĆ WODZE KREATYWNOŚCI

Radość tworzenia już od pierwszych chwil. Dzięki znajomemu formatowi tabletu Wacom możesz teraz edytować zdjęcia i tworzyć grafikę, szkicować, malować i kolorować w środowisku cyfrowym z naturalną wygodą, precyzją orazfunkcjonalnością tradycyjnych pędzli i ołówków. Od precyzyjnego przycinania do delikatnego dopasowania koloru - a wszystko w intuicyjny i prosty sposób.

DOSKONAŁA KONSTRUKCJA, ELASTYCZNOŚĆ ORAZ NIESKRĘPOWANA KREATYWNOŚĆ

Tablet Wacom jest zamknięty w atrakcyjnej obudowie w kolorze czarno-czerwonym, charakteryzującej się smukłą linią, wygodą pracy oraz ergonomią zarówno dla prawo-, jak i dla leworęcznych użytkowników. Dodatkowo dołączone do zestawu pióro nie wymaga baterii, a więc jest lekkie, smukłe i zapewnia pracę niemal tak intuicyjną jak rysowanie po zwykłym papierze.

NIESAMOWICIE PROSTA KONFIGURACJA

Niezależnie od tego co chcesz stworzyć, możesz to zrobić bezproblemowo z tabletem Wacom. Posiada wszystko to, czegopotrzebujesz, bez zbędnych komplikacji. Podepnij go dołączonym do zestawu kablem USB do swojego komputera PC lub Mac, pobierz i zainstaluj sterowniki i to wszystko. Rozpoczęcie pracy nad kolejnym projektem jest teraz tak banalnie proste!

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).