STACJA SAMSUNG DeX Pad HDMI TV Note8 S8 S8+ S9 S9+ STAN !! 24H !!

STACJA SAMSUNG DeX Pad HDMI TV Note8 S8 S8+ S9 S9+ STAN !! 24H !! Zobacz większe

Darmowa wysyłka

227,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wysyłka towaru do 24h od momentu złożenia zamówienia
Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Płatność kartą, za pobraniem lub na raty
Dostarczamy do domu lub do paczkomatu
Możesz zamówić produkt przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Stacja dokująca / robocza Samsung DeX Pad

Umożliwia podłączenie smartfona przez HDMI do TV / monitora i wykorzystanie go jako przenośny komputer. Ekran spełnia funkcje touchpada,a dzięki gniazdom USB można podłączyć do stacji klawiaturę i mysz. System na ekranie przełącza się w specjalny tryb przypominając tradycyjnego windowsa z oknami ułatwiając pracę.

kod producenta EE-M5100TBEGWW

 

Kompatybilna z Samsung S8, S8+, Note 8, S9, S9+

W zestawie znajduje się:

 • Stacja Samsung DeX Pad
 • kabel do ładowania
 • ładowarka sieciowa
 • kabel HDMI

Cechy produktu

 • Wysoka jakość wykonania.
 • Oficjalny produkt Samsung.
 • Idealne połączenie nowoczesnego designu i funkcjonalności.
 • Złącza 2x USB, HDMI, USB typu C
 • Posiada wbudowany wentylator chłodzący
 • Posiada funkcję ładowarki
 • Umożliwia pracę z plikami i aplikacjami z telefonu na dużym ekranie monitora
 • Waga 135,4 g
 • Przedmiot oryginalnie zapakowany

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).