Telewizor LED 55' Philips 55PUS7303 Android TV 4K NA STANIE !! WYSYŁKA 24H!!

Telewizor LED 55' Philips 55PUS7303 Android TV 4K NA STANIE !! WYSYŁKA 24H!! Zobacz większe

2 289,00 zł brutto

Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Opis

Telewizor LED 55' Philips 55PUS7303 Android TV 4K

 • Przekątna ekranu 55"
 • Rozdzielczość 3840 x 2160 (UHD 4K)
 • Współczynnik płynności obrazu 1600 PQI
 • Wbudowany tuner DVB-C/T/T2/T2 HD/S/S2
 • Moc głośników 2 x 10 W
 • Standard HDR Plus
 • Android TV
 • Łączność Wi-Fi
 • Technologia Ambilight
 • Funkcja Micro Dimming Pro
 • Funkcja TimeShift
 • Funkcja HubbTV
 • Standard VESA 300 x 200 mm
 • Klasa energetyczna A+

Cechy i funkcje

Philips 55PUS7303 z technologią Ambilight

Stwórz w swoim domu niepowtarzalny nastrój w czasie każdego seansu z tv Philips 55PUS7303. Technologia Ambilight emitując na ścianę bardzo szeroką poświatę z trzech stron ekranu, tworzy wrażenie że oglądany program wychodzi z ram telewizora i przenosi się wprost do Twojego salonu. Kolory, dynamika i emocje wychodzą Ci na przeciw, aby każdy seans stał się jeszcze bardziej wciągający. Wkrocz w nowy wymiar telewizji z modelem z serii PUS7303.

Jeszcze więcej szczegółów w Ultra HD

Zobacz na ekranie telewizora 4K obraz równie ostry, jak rzeczywistość. Philips 55PUS7303 Ultra HD ze zwiększoną liczbą pikseli oraz unikatową technologią zwiększania rozdzielczości Ultra Resolution pozwalają uzyskać lepszy obraz w każdej sytuacji.

Jednak zwiększona ostrość to nie wszystko, na 55-calowym ekranie telewizora Philips 55PUS7303 dostrzeżesz także doskonały kontrast, naturalny ruch oraz znakomicie odwzorowane szczegóły. Wszystko to dopełnia jeszcze lepsza głębia obrazu, która sprawia, że przenosisz się w samo centrum akcji.

Lepszy kontrast, kolory i ostrość z HDR Plus

Standard wideo High Dynamic Range Plus definiuje na nowo domową rozrywkę. Technologia ta oferuje jaśniejsze rozświetlenie, większy kontrast, bogatszą paletę kolorów i odcieni oraz jeszcze więcej szczegółów niż kiedykolwiek wcześniej. Zobacz idealne odwzorowanie zamierzeń twórców danego materiału, na 55-calowym ekranie telewizora Philips 55PUS7303.

Dodatkowo, aby oglądanie było równie przyjemne za każdym razem telewizor 55PUS7303 ma także funkcja Micro Dimming Pro. Optymalizującą kontrast w tv w zależności od warunków oświetleniowych panujących w pomieszczeniu. Nawet najbardziej słoneczny dzień nie przeszkodzi Ci w zobaczeniu każdego detalu.

Lepsza jakość każdej sceny

Chcesz uzyskać jeszcze lepszą jakość obrazu niezależnie od źródła? Procesor P5 Perfect Picture Engine od firmy Philips Ci ją zapewni. Jeśli lubisz oglądać filmy i seriale online, pokochasz telewizor 55PUS7303 z P5. Technologia przetwarzania obrazu (5 w 1) optymalizuje ostrość, kolor, kontrast i ruch. Koryguje również niedoskonałości, poprawiając tym samy odbiór każdej sceny i gwarantując Ci przyjemność oglądania tego co lubisz najbardziej.

System Android w Philips 55PUS7303

Jeszce więcej niesamowitych emocji i przyjemności z korzystania dostarczy Ci połączenie systemu Android oraz czterordzeniowego procesora. Takie zestawienie zastosowane w Philips 55PUS7303 sprawia, że nie tylko oglądanie jest przyjemniejsze. Pozwala Ci to także nawigować, włączać aplikacje i odtwarzać filmy w bardzo szybki i niezwykle intuicyjny sposób. Co więcej, sprawia że wszystko działa płynnie, a Ty już nie przegrasz w żadnej grze z powodu ścinającego się obrazu.

Specyfikacja techniczna:

 • Przekątna ekranu: 55"
 • Rozdzielczość: 3840 x 2160 (UHD 4K)
 • Typ telewizora: LED
 • Technologia 3D: Nie
 • HDR: Tak
 • Zakrzywiony ekran (Curved): Nie
 • Technologia odświeżania: Picture Performance Index
 • Współczynnik płynności obrazu: 1600
 • Ambilight: Tak
 • Smart TV: Android TV
 • Funkcje Smart: Przeglądarka internetowa; YouTube; Aplikacje internetowe; Filmy z Google Play; Muzyka z Google Play
 • Funkcja Miracast: Tak
 • Wbudowany tuner: DVB-S (cyfrowy satelitarny); DVB-S2 (cyfrowy satelitarny); DVB-T (cyfrowy naziemny); DVB-T2 (cyfrowy naziemny); DVB-T2 HD (cyfrowy naziemny); DVB-C (cyfrowy kablowy)
 • Funkcje tunera: HbbTV - telewizja hybrydowa; PVR - funkcja nagrywania video w formacie cyfrowym; TimeShift - funkcja zatrzymywania i cofania oglądanych programów; EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych
 • Odtwarzane formaty: AVI; HEVC; MKV; MPEG; WMV; AAC; MP3; WAV; WMA; BMP; GIF; JPEG; PNG; SRT; SUB; TXT
 • Łączność bezprzewodowa: Wi-Fi
 • Liczba złączy HDMI: 4 szt.
 • Liczba złączy USB: 2 szt.
 • Złącze CI: Tak
 • Pozostałe złącza: Wejście Ethernet (LAN); Wejście komponentowe; Wyjście audio cyfrowe (optyczne); Gniazdo słuchawkowe; Wejście audio L/P x 1; Wejście antenowe
 • Moc głośników: 2 x 10 W
 • Kolor obudowy: Ciemno-srebrny
 • Szerokość: 1244,2 mm
 • Wysokość z podstawą: 781 mm
 • Wysokość bez podstawy: 729 mm
 • Głębokość z podstawą: 266 mm
 • Głębokość bez podstawy: 68 mm
 • Waga z podstawą: 16,1 kg
 • Waga bez podstawy: 15,3 kg
 • Standard VESA: 300 x 200 mm
 • Klasa energetyczna: A+
 • Średni pobór mocy: 86 W
 • Pobór mocy (tryb czuwania): 0,3 W
 • Dodatkowe informacje: Teletext; Kompatybilność z Systemami Multiroom; Procesor czterordzeniowy
 • Dołączone akcesoria: Pilot; Podstawa telewizora; Baterie do pilota; Instrukcja obsługi; Kabel zasilający; Przewód minijack > L/R; Przewód minijack > YPbPr
 • Gwarancja: 24 miesiące (gwarancja producenta)

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).