Tefal Generator pary Pro Express Care 7.2bara GV7850 !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Nowy Tefal Generator pary Pro Express Care 7.2bara GV7850 !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!! Zobacz większe

949,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Generator pary Pro Express Care GV7850

Najwyższa jakość prasowania za pomocą jednego przycisku

Generator pary Pro Express zapewnia idealne efekty prasowania za każdym razem dzięki parze pod wysokim ciśnieniem, która wnika w głąb tkanin i rozprasowuje najtrudniejsze zagniecenia. Pro Express dba o Twoje ubrania - inteligentny system Smart Technology gwarantuje optymalną temperaturę i ilość pary do różnych rodzajów tkanin, od delikatnych do najgrubszych. Generator posiada wiele funkcji dla maksymalnej wygody i łatwości prasowania bez wysiłku. Zbiornik na kamień Calc Collector dla zawsze supermocnej pary. System blokujący zapewnia wygodne przenoszenie i przechowywanie generatora. Stopa Durilium AirGlide Autoclean zapewnia zawsze lekkie prowadzenie, a funkcja automatycznego wyłączania gwarantuje bezpieczne i łatwe prasowanie.

Specyfikacja:

  • Prasowanie w pionie: Tak
  • Typ: Żelazko systemowe (stacja parowa)
  • Funkcje: Automatyczny wyłącznik, Blokada przy przechowywaniu/przenoszeniu, ECO, Prasowanie na sucho, Prasowanie z użyciem pary, Samoczyszczenie/Usuwanie kamienia
  • Stopa: Durilium
  • Funkcje specjalne: Możliwość uzupełniania wody w tracie sesji prasowania
  • Kolor: Biały, Granatowy
  • Typ gwarancji: gwarancja normalna
  • Okres gwarancji (miesiące): 24

9 innych produktów w tej samej kategorii: