Generator pary Tefal Pro Express GV7810 2400 W - !!! NOWOŚĆ, 24 MIESIĄCE GWARANCJA !!! SZYBKA WYSYŁKA !!!

Generator pary Tefal Pro Express GV7810 2400 W Zobacz większe

699,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Generator pary Pro Express zapewnia doskonałe rezultaty prasowania za pomocą jednego przycisku, łącząc w sobie pełną moc pary pod wysokim ciśnieniem z zaawansowanymi funkcjami. Ten łatwy w obsłudze generatorem pary pod wysokim ciśnieniem dba o Twoje ubrania tak jak na to zasługują - wysokiej jakości bojler Tefal Professional Technology zapewnia optymalne ustawienie temperatury i pary za pomocą jednego przycisku. Generator posiada wiele funkcji dla maksymalnej wygody i łatwości prasowania bez wysiłku. Zawsze supermocna para dzięki szufladce antywapiennej Calc Collector Blokada zapewnia wygodne przenoszenie i przechowywanie generatora. Lekkie prasowanie dzięki stopie Durilium AirGlide Autoclean i bezpieczeństwo dzięki funkcji automatycznego wyłączania.

WYSOKA PRECYZJA

Doskonałe rezultaty i wyjątkowa ochrona odzieży, dzięki precyzyjnej regulacji pary i bojlerowi o wysokiej jakości

Łatwe i wydajne usuwanie kamienia

Zawsze mocna para i dłuższa żywotność urządzenia dzięki szufladce antywapiennej Calc Collector umożliwiającej łatwe usuwanie kamienia z bojlera.

Łatwe i bezpieczne przenoszenie

Łatwe i bezpieczne przenoszenie i przechowywanie dzięki blokadzie żelazka na podstawie generatora.

Zawsze lekkie prasowanie dzięki stopie Durilium Airglide Autoclean

Szybkie i łatwe prasowanie dzięki nowej stopie Tefal Durilium AirGlide Gwarantuje ona także optymalne rozprowadzanie pary dla wydajnego prasowania. Zawsze lekkie i wygodne prasowanie bez plam dzięki samoczyszczącej stopie Tefal Autoclean

Wygoda

Wyjmowany zbiornik na wodę można napełnić w dowolnym momencie podczas prasowania.

Pomysłowy

Wygodne przechowywanie dzięki możliwości zwinięcia przewodu parowego wokół podstawy generatora.

Oszczędność czasu

Para pod wysokim ciśnieniem wnika w głąb tkanin i szybciej rozprasowuje zagniecenia skracając czas prasowania o połowę!

Bardzo duża moc

Uderzenie pary pod ciśnieniem usuwa trudne zagniecenia i sprawia, że ubrania dłużej wyglądają świeżo

Oczyszczanie

Eliminuje do 99,99% bakterii: dzięki połączeniu temperatury i ciśnienia pary, Twój generator pary pod wysokim ciśnieniem eliminuje do 99,99% bakterii ze wszelkich tkanin nadających się do prasowania.

Zdjęcia
Specyfikacja
stan
 • nowy
producent
 • Tefal
funkcja samooczyszczania
 • tak
technologia stopy
 • Durilium Airglide Autoclean
strumień pary
 • 120 g/min
uderzenie pary
 • 430 g/min
pojemność zbiornika na wodę
 • 1600 ml
zbiornik na wodę
 • tak
funkcje pary
 • tak
maks. ciśnienie pary
 • 6.6 bar
moc
 • 2400 W
miejsce na nawinięcie przewodu
 • tak

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).