Żelazko TEFAL ULTIMATE ANTI-CALC FV9788 NA STANIE

Nowy Żelazko TEFAL ULTIMATE ANTI-CALC FV9788 NA STANIE Zobacz większe

284,99 zł brutto

Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

TEFAL ULTIMATE ANTI-CALC FV9788

Najnowszy i najwyższy model wśród żelazek TEFAL

Supermocna para i perfekcyjne efekty prasowania

Z żelazkiem Ultimate Anti-Calc błyskawicznie i perfekcyjnie wyprasujesz nawet duże ilości odzieży. Łączy ono duże uderzenie pary umożliwiające łatwe usuwanie zagnieceń z unikalnym wyjmowanym zbiornikiem na kamień dla idealnych efektów prasowania.

ZAWSZE SUPERMOCNA PARA

Żelazko Ultimate Anti-Calc to czysta moc prasowania w zasięgu ręki, z unikatowym zbiornikiem na kamień zapewniającym długotrwałą wydajność, dzięki której można z łatwością pokonać nawet najtrudniejsze zagniecenia. Ciągły wyrzut pary na poziomie do 55 g/min zapewnia szybkie prasowanie, a dodatkowe uderzenie pary o sile 230 g/min pomaga usunąć trudne zagniecenia, natomiast moc 3000W zapewnia szybkie nagrzewanie i generowanie pary. Stopa wykonana w technologii Durilium Airglide Autoclean zapewnia zawsze lekkie prowadzenie żelazka po tkaninie.Dzięki zbiornikowi na wodę o pojemności 350 ml żelazko Tefal Ultimate upora się z prasowaniem nawet dużych ilości odzieży w krótkim czasie.

 • Żelazko parowe Tefal Ultimate Anti Calc z szufladką antywapienną ułatwiającą usuwanie kamienia i stopą Durilium AirGlide Autoclean  
 • Stopa Durilium Airglide Autoclean
 • Auto Stop TAK
 • Wytwarzanie pary 55 g/min
 • Uderzenie pary 230 g/min
 • Prasowanie w pionie TAK
 • Funkcja zapobiegająca kapaniu AntiDrip TAK
 • Wbudowany system antywapienny AntiCalc TAK
 • Komfortowy uchwyt TAK
 • Zbiornik na wodę 350 ml
 • Spryskiwacz TAK
 • Długość przewodu 2,5 m
 • Moc 3000 W
 • Kolor   Fioletowy

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher