Generator pary BOSCH TDS6030 HIT ! 24H!! STAN !!

Generator pary BOSCH TDS6030 HIT ! 24H!! STAN !! Zobacz większe

699,99 zł brutto

Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Stacja pary TDS6030 Stacja pary Bosch poradzi sobie doskonale z Twoim praniem - nawet przy użyciu tylko jednego ustawienia temperatury. - EasyComfort: Zawsze odpowiednia temperatura, żadnego wstepnego sortowania. Prasuj szybko, łatwo i bezpiecznie - Szybciej do doskonałego efektu prasowania dzięki głębszemu przenikaniu pary wewnątrz tkaniny, które zapewnia wysokie ciśnienie pary do 5,7 bara - Ultimate370 PulseSteam: ulepszone, ogromne i głębokie przenikanie tkanin przy pomocy 3 uderzeń pary aż do 370 g - Calc'nClean Perfect: system oczyszczania z kamienia - pierwszy zarówno dla stacji jak i samego żelazka

Parametry techniczne

 • Typ
 • Stacja parowa
 • Stopa
 • Ceramiczna
 • Moc
 • 2400 W
 • Strumień pary
 • 120 g/min
 • Uderzenie pary
 • 370 g
 • Pojemność zbiornika na wodę
 • 1.5 l
 • Prasowanie w pionie
 • Tak
 • Funkcje
 • Prasowanie z użyciem pary
 • Funkcje specjalne
 • - Wskaźnik pustego zbiornika i wskaźnik gotowości - SecureLock System: blokada żelazka dla większego bezpieczeństwa podczas przechowywania/przenoszenia - Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa

 • Kolor
 • Jagodowy
 • Wymiary
 • 285 x 245 x 405 mm

 • Waga
 • 4.8 kg
 • Pozostałe parametry
 • - Czas nagrzewania ok. 2 min. - "ECO"- energooszczędne ustawienie pozwalające oszczędzić do 20 % energii i do 30 % wody w porównaniu z ustawieniami "MAX"

 • Gwarancja
 • gwarancja: 24 m.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).