ŻELAZKO PAROWNICA DO UBRAŃ SATURN ST-CC 0227 1900W HIT ! NA STANIE ! WYSYŁKA 24H !

ŻELAZKO PAROWNICA DO UBRAŃ SATURN ST-CC 0227 1900W HIT ! NA STANIE ! WYSYŁKA 24H ! Zobacz większe

219,99 zł brutto


Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Więcej informacji

-->

Żelazko parowe Saturn ST-CC 0227

Kod produktu: ST-CC0227

 • Moc 1900 W
 • Podanie pary 9,5-35 g/min
 • 10 trybów pracy dla różnych rodzajów tkani
 • Duży zbiornik na wodę 1,5 l
 • Rura 1,45 m z opcją montażu w wygodnej pozycji
 • Zabezpieczenie przed przegrzaniem
 • Automatyczne podanie wody
 • Składany wieszak
 • W zestawie szczotka do ubrań,nasadka do prasowania kołnierzy i mankietów oraz rękawica ochronna

Wyjątkowa moc w parze

Dzięki temu urządzeniu bez wysiłku wyprasujesz szybko i skutecznie najbardziej pogniecione ubrania. Dzięki mocy 1900W żelazko parowe stojące może sprostać każdemu wyzwaniu, niezwykłe urządzenie, które powinno znaleźć się w każdym domu. Urządzenie zostało wysposarzone w 10 trybów pracy dla różnych rodzajów tkanin

Gładko i bez wysiłku

Żelazko zostało wyposażone w duży pojemnik na wodę (1,5l) oraz w regulowaną rurę o długość 1,45m zapewniając komfort użytkowania. Nie musisz się obawiać ze nie dosięgniesz wszystkich zagnieceń. Funkcja prasowania parą w pionie wraz z zapobieganie kapaniu sprawi ze nie musisz się martwić ze zostaniesz oparzona. Dodatkowym atutem jest ochronę przed przegrzaniem i automatyczne podanie wody sprawia, że urządzenie jest praktyczne i bezpieczne w obsłudze.

Galeria

Specyfikacja techniczna

 • Moc: 1900 W
 • Wytwarzanie pary: 9,5-35 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 1,5 l
 • Funkcje:10 trybów pracy dla różnych rodzajów tkanin
 • Zabezpieczenia: Przed przegrzaniem
 • Kolor: Czerwony
 • Długość rury: 1,45 m
 • Waga: 4,10 kg
 • Dodatkowe informacje: Automatyczne podanie wody, Nóżki z powłoką antypoślizgową, Składany wieszak

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).