Jesteśmy polską firmą, która stara się zawsze słuchać swoich klientów. Rozwijamy się specjalnie dla was, aby zakupy z nami zawsze były przyjemne i opłacalne.

Mamy ponad 5000 pozytywnych komentarzy oraz odznakę supersprzedawcy na allegro. Na ceneo istniejemy od ponad 3 lat, gdzie utrzymujemy ocenę 5.0 od samego początku!

Zajmujemy się również sprzedażą hurtową, napisz do nas na [email protected] po informacje!


Najniższa cena, fachowa obsługa, szybka dostawa!MISJA BK-MARKET

Naszą misją jest dostarczenie klientom satysfakcji z zakupów w naszym sklepie poprzez:

-> Profesjonalną pomoc w doborze towaru

->Towar dostępny od ręki

-> Sprawną realizację procesu reklamacyjnego

WSPÓŁPRACA

Poza obsługą klientów detalicznych specjalizujemy się również w sprzedaży hurtowej na terenie Polski jak i Europy. W celu ustalenia warunków współpracy, napisz:
[email protected] lub zadzwoń: 883-153-123


DANE FIRMY

BK MARKET BARTOSZ KRET
Adres
ul. Wałowa 39
43-100 Tychy, Śląskie
NIP 646-28-23-271
REGON 367434211
Numer konta bankowego:
PL 85 1750 0012 0000 0000 3745 9003


Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).