Polityka prywatności

Niniejsza Polityka prywatności określa zasady ochrony danych osobowych zamawiających oraz korzystających z serwisu www.koneser-mix.pl

Administratorem danych osobowych jest firma BK Market Bartosz Kret z siedzibą w Tychach Ul. Wałowa 39

Określenie zasad ochrony danych i prywatności użytkownika

Sprzedawca oświadcza, że przetwarza dane osobowe Zamawiających zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).
Sprzedawca oświadcza, że dane osobowe są przetwarzane z zachowaniem odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, zgodnych z wymaganiami polskiego prawa.

Prawa przysługujące Klientowi

Zamawiającemu przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Zamawiającemu przysługuje prawo do usunięcia konta z serwisu. Usunięcie konta jest nieodwracalne i oznacza usunięcie wszystkich danych osobowych zamawiającego znajdujących się w ramach danego konta.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane Zamawiającego są chronione certyfikatem bezpieczeństwa zapewniającym niewydostawanie się danych osobowych jak również poufnych informacji do innych podmiotów zaangażowanych w proces towarzyszący zamówieniu.

Cel zbierania danych

Wszelkie dane podane przez Zamawiającego są przetwarzane przez sprzedawcę w celu realizacji zamówienia oraz do zapewnienia kontaktu między Zamawiającym a sprzedawcą.
Zamawiający wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez sprzedawcę oraz podmioty zaangażowane w proces realizacji i obsługi zamówienia składanego przez Zamawiającego.


Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).