Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/30 1400W

Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/30 1400W Zobacz większe

499,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Frytkownica beztłuszczowa Philips HD9255/30 1400W

 • Moc: 1400W
 • Pojemność kosza: 0,8 kg
 • Pojemność misy: 4,1l
 • Regulowany termostat
 • Wskaźnik temperatury
 • Wyświetlacz

Zdrowo, smacznie, łatwo, a teraz w zasięgu rękiUrządzenie Airfryer 13 w 1 z pakietem Connected pozwala na zdalne smażenie, pieczenie, grillowanie i nie tylko. Gotowanie zdrowych i pysznych posiłków w domu ze zdalnym sterowaniem jest teraz łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Zdrowo, smacznie, łatwo, a teraz w zasięgu ręki

 • Technologia Rapid Air
 • 800 g, 4,1 l
 • Integracja
 • Biały

Zdalne pilnowanie gotowania za pośrednictwem aplikacji NutriU gdziekolwiek jesteś: Po sparowaniu urządzenia Airfryer z aplikacją NutriU można zdalnie wybrać program i przepis, a także pilnować gotowania z dowolnego miejsca. A po powrocie do domu będzie na Ciebie czekać ciepły, świeży posiłek.

Różnorodność i wielofunkcyjność w jednym urządzeniu: Nowe urządzenie Philips Connected Airfryer serii 5000 ma 13 różnych funkcji: smażenie, pieczenie, grillowanie i podgrzewanie. Można w nim przygotować frytki, kurczaka, rybę i wiele innych potraw, uzyskując za każdym razem wspaniałe rezultaty.

Zdrowe smażenie dzięki technologii Rapid Air: Urządzenie Philips Connected Airfryer serii 5000 z wyjątkową konstrukcją w kształcie rozgwiazdy powoduje wirowanie gorącego powietrza, aby przygotowywać pyszne, a zarazem zdrowe potrawy, które są chrupiące na zewnątrz i delikatne w środku, z niewielką ilością lub bez dodatku oleju.

Ekran dotykowy z siedmioma łatwymi do wybrania ustawieniami: Wystarczy wybrać jedno z siedmiu ustawień do przygotowania mrożonych przekąsek, kurczaka, ryb, mięsa, grillowanych warzyw i muffinek i dotknąć przycisku.

Niewyczerpane źródło inspiracji kulinarnych od szefów kuchni i użytkowników aplikacji NutriU: Niewyczerpane źródło przepisów od naszych wybitnych znawców kuchni oraz milionów użytkowników aplikacji Philips NutriU pozwoli wzbogacić Twój kulinarny warsztat. Im więcej używasz aplikacji NutriU, tym więcej spersonalizowanych zaleceń.

Pojemność 4,1 litra —do czterech porcji za jednym przygotowaniem: Pojemność 1,4 l kompaktowego urządzenia Philips Connected Airfryer serii 5000 jest wystarczająca, aby przygotować różnorodne potrawy.

Zgodność z aplikacją Amazon Alexa: Ciesz się bezobsługowym gotowaniem z aplikacją Amazon Alexa.

Oszczędność czasu i energii: Urządzenia Airfryer firmy Philips są wydajniejsze niż tradycyjne piekarniki — przygotowywanie pysznych posiłków wymaga o 60% mniej energii i o 40% mniej czasu

Kosz QuickClean z odłączanymi elementami, które można myć w zmywarce: Wszystkie zdejmowane części można myć w zmywarce. Kosz QuickClean jest pokryty powłoką zapobiegającą przywieraniu. Zamknięty kosz urządzenia Airfryer oznacza również, że Twój dom będzie wolny od zapachów towarzyszących tradycyjnemu smażeniu.

Specyfikacja

Konstrukcja i wykończenie

 • Kolor(y): Biały

Ogólne dane techniczne

 • Regulowany termostat
 • Nienagrzewające się uchwyty
 • Wskaźnik temperatury
 • Charakterystyka produktu: Połączenie Wi-Fi, Bez wstępnego podgrzewania (natychmiastowa gotowość do pracy), QuickClean, Funkcja programowania gotowania, Powłoka zapobiegająca przywieraniu, Cyfrowy ekran dotykowy, Automatyczne wyłączanie, Technologia Rapid Air, Możliwość mycia w zmywarce, Nienagrzewająca się obudowa, Wyłącznik, Opatentowana technologia Rapid Air
 • Wbudowany wyłącznik
 • Wstępnie ustawione programy: 13 w 1
 • Powłoka zapobiegająca przywieraniu
 • Wygodny uchwyt

Dane techniczne

 • Długość przewodu: 0,8 m
 • Zasilanie: 1400 W

Pojemność

 • Kosz (kg): 0.8 kg
 • Patelnia (litr*): 4.1 L

Zrównoważony rozwój

 • Opakowanie: >Materiały w 90 procentach z recyklingu
 • Instrukcja obsługi: Papier w 100 procentach z recyklingu

Funkcje gotowania

 • Duży przepływ powietrza: Smażenie, Prażenie, Grillowanie, Pieczenie, Przygotowywanie potraw w jednym naczyniu, Podsmażanie, Smażenie sauté, Przygotowywanie potraw z zamrożonych składników, Odgrzewanie, Rozmrażanie, Podgrzewanie, Suszenie, Podpiekanie

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).