Żelazko parowe Tefal Ultimate Pure FV9848 3200W

Żelazko parowe Tefal Ultimate Pure FV9848 3200W Zobacz większe

374,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Żelazko parowe Tefal Ultimate Pure FV9848 3200W

 • Moc: 3200W
 • Ciągły strumień pary: 60 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 350ml
 • Prasowanie w pionie

NAJMOCNIEJSZE ŻELAZKO firmy Tefal POWSTRZYMUJE PLAMIENIA WAPNIOWE

Żelazko Ultimate Pure Steam Iron firmy Tefal łączy w sobie niesamowitą moc pary z ekskluzywnym systemem zarządzania odkamienianiem, zapewniając perfekcyjne prasowanie na odległość. Zupełnie nowa, ekskluzywna technologia filtra mikrowapniowego pomaga zapobiegać powstawaniu osadów i plam z kamienia podczas prasowania, a zmienna wydajność pary do 60 g/min zapewnia maksymalną wydajność, a wyjątkowo silne uderzenie pary 260 g/min poradzi sobie nawet z najbardziej upartymi fałdowanie.

Ultimate Pure Steam Iron: czysta moc pary

Żelazko parowe Ultimate Pure Steam firmy Tefal to najwyższej jakości narzędzie do pielęgnacji odzieży, które zapobiega plamom kamienia na pościeli i zapewnia doskonałe rezultaty. Zupełnie nowy system filtrów mikrowapniowych filtruje 100% pary, zapewniając wyjątkowe usuwanie kamienia, co pomaga zapobiegać powstawaniu osadów i plam, zapewniając doskonałe rezultaty prasowania bez żadnych zmartwień. Moc 3200 W zapewnia szybki czas nagrzewania, a zmienna wydajność pary do 60 g/min zapewnia wysoką wydajność prasowania, a silne uderzenie pary 260 g/min zapewnia wystarczającą moc czystej pary, aby poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywymi zagnieceniami. Dzięki nie wymagającej konserwacji stopie Durilium AirGlide Autoclean nr 1 w zakresie poślizgu, a także zaawansowanym funkcjom zapewniającym maksymalną wygodę, odkryj jedyne żelazko z mocą czystej pary.

Essentials Ekskluzywny filtr mikrowapniowy 2 w 1: dostarcza w 100% przefiltrowaną parę, aby zatrzymać plamy z kamienia na pościeli

Zupełnie nowy, ekskluzywny system zarządzania kamieniem wykorzystuje innowacyjny filtr mikrowapniowy do działania 2 w 1: kamień jest zatrzymywany przez filtr, a czysta para dostarczana na bieliznę.

Filtr Micro-Cac można łatwo wyjąć i wyczyścić.

Ciesz się bezproblemowym prasowaniem i wyjątkowymi rezultatami!

Najmocniejsze żelazko parowe Tefal

3200 W dla szybkiego nagrzewania i wysokiej wydajności.

Silne uderzenie pary dla najtrudniejszych zmarszczek

Intensywna moc uderzenia pary o wydajności 260 g/min wygładza zagniecenia grubych tkanin i z łatwością radzi sobie nawet z najbardziej uporczywymi zagnieceniami.

Silny, ciągły strumień pary ułatwiający usuwanie zagnieceń

Ciągła wydajność pary do 60 g/min zapewnia idealną stałą ilość pary, aby skutecznie usunąć wszystkie zagniecenia.

Stopa Durilium AirGlide Autoclean: najszybszy i najłatwiejszy poślizg

Technologia Durilium AirGlide zapewnia najlepszy poślizg, zapewniając szybkie i bezwysiłkowe prasowanie. Zapewnia również optymalną dyfuzję pary w celu uzyskania wysokiej wydajności prasowania. Powłoka katalityczna Autoclean wynaleziona przez Tefal pomaga utrzymać stopę żelazka bez plam i w idealnym stanie przez długi czas.

Inteligentne automatyczne wyłączanie dla dodatkowego bezpieczeństwa

Po przypadkowym pozostawieniu bez opieki żelazko automatycznie się wyłącza. Pozostawiony na pięcie wyłączy się po 8 minutach. Jeśli żelazko zostanie pozostawione na stopie, wyłączy się dopiero po 30 sekundach.

Zapobiega kapaniu, aby pościel była nieskazitelna

Funkcja zapobiegająca kapaniu zapobiega kapaniu i brudzeniu bielizny podczas prasowania.

Specyfikacja

WYDAJNOŚĆ PARY I MOCY

 • Moc: 3200
 • Ciągła wydajność pary: 60 g/min
 • Para pionowa
 • Ustawienie pary i temperatury Automatyczna para

WYDAJNOŚĆ STOPY

 • Technologia stopy żelazka DURILIUM AIRGLIDE AUTOCLEAN
 • Ciągła dyfuzja pary Końcówka, bok i serce
 • Precyzyjna wskazówka
 • Skoncentrowane uderzenie pary na czubku stopy żelazka

KOMFORT UŻYTKOWANIA

 • Wygodny uchwyt
 • Zapobiega kapaniu
 • Długość przewodu zasilającego: 2,5 m
 • Pojemność zbiornika na wodę: 350 ml
 • Pojemność zbiornika na wodę (oz): 350 oz
 • Ergonomiczny spust pary
 • Stabilne wzgórze odpoczynku
 • Otwór do napełniania wodą bardzo duży

OPCJE

 • Autowyłączanie
 • Funkcja zapobiegająca osadzaniu się kamienia

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).