Stacja Parowa Generator Żelazko Braun IS7286BK 2700W

Stacja Parowa Generator Żelazko Braun IS7286BK 2700W Zobacz większe

1 499,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Stacja Parowa Generator Żelazko Braun IS7286BK 2700W

Oszczędność energii do 55%* bez wpływu na perfekcyjne rezultaty prasowania.

* W porównaniu z najwyższym ustawieniem

Najnowszy CareStyle 7 Pro to najmocniejszy generator pary* – wytwarza do 190 g/min stałej emisji pary* dzięki innowacyjnej technologii PowerSteam.

Odkryj nowy poziom jakości prasowania i innowacyjne funkcje, które pozwolą Ci łatwo i szybko wyprasować najtrudniejsze tkaniny i pozbyć się najbardziej uporczywych zagnieceń.

Profesjonalne rezultaty prasowania osiągaj wygodnie i bez wysiłku dzięki specjalnej ergonomicznej konstrukcji uchwytu

pierwszego na świecie żelazka z certyfikacją ergonomii**.

Cyfrowa technologia iCare kontroluje temperaturę, aby uniknąć wycieku wody podczas prasowania.

Generator pary Braun CareStyle 7 IS 7286BK to efekt pracy i wieloletniego doświadczenia specjalistów BRAUN, zmieniający prasowanie w prostą, intuicyjną czynność. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii oraz setkom testów i badań laboratoryjnych stanie się Twoją profesjonalną pomocą w codziennym dbaniu o garderobę. Wygodna obsługa: wybierz jeden z czterech trybów prasowania jednym naciśnięciem przycisku, bez konieczności wyłączania żelazka, programy prasowania: uniwersalny iCare - automatycznie nastawiający optymalną temperaturę dla wszystkich tkanin. Ustawienie turbo zapewnia maksymalną wydajność pary i wysoką temperaturę podczas prasowania wymagających tkanin, takich jak dżinsy czy len, funkcja ECO, oszczędza ponad 55% energii elektrycznej. CareStyle 7 Pro ma dobrze znaną stopę FreeGlide3D, dzięki czemu kieszenie, guziki lub zamki błyskawiczne nie stanowią przeszkody podczas prasowania. Gwarantuje bezproblemowe przesuwanie się po dowolnym materiale - nawet do tyłu.

Specyfikacja:

 • Długość węża parowego [m]: Nie dotyczy
 • Moc [W]: 2700
 • Rodzaj stopy: FreeGlide 3D
 • Wyświetlacz LCD: Nie
 • Zabezpieczenia: Automatyczny wyłącznik
 • Automatyczne wyłączenie żelazka: Tak
 • Funkcje: Automatyczny dobór temperatury, Funkcja samooczyszczenia, Pionowy wyrzut pary, Regulacja strumienia pary, System antywapienny, Automatyczne wyłączenie żelazka, Blokada kapania
 • Automatyczny dobór temperatury: Tak
 • Funkcja samooczyszczenia: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Funkcja ECO Funkcja Turbo Technologia iCare
 • System antywapienny: Tak
 • Blokada kapania: Tak
 • Ciśnienie pary [bar]: 8
 • Czas nagrzewania [min]: 2
 • Dodatkowe uderzenie pary [g/min]: 600
 • Pionowy wyrzut pary: Tak
 • Pojemność zbiornika na wodę [ml]: 2000
 • Regulacja strumienia pary: Tak
 • Spryskiwacz: Nie
 • Wytwarzanie pary [g/min]: 180
 • Wytwornica pary: Tak
 • Kolor: Czarny
 • Wyposażenie: Brak
 • Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi w języku polskim Karta gwarancyjna
 • Seria: CareStyle 7
 • Długość przewodu sieciowego [m]: 1.7

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).