ODKURZACZ PHILIPS PowerPro Compact FC9333/09 HIT!

ODKURZACZ PHILIPS PowerPro Compact FC 9333/09 HIT! Zobacz większe

418,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Odkurzacz PHILIPS PowerPro Compact FC 9333/09

ID 563803

 • Moc: 650 W
 • Pojemność worka/pojemnika: 1500 ml
 • Typ odkurzacza: Bezworkowy
 • Gwarancja: Gwarancja Producenta 24 miesiące

Siła cyklonu

Opracowana przez inżynierów firmy Philips technologia PowerCyclone 5 ma za zadanie maksymalizację przepływu powietrza i efektywności odkurzania poprzez oddzielenia kurzu od powietrza. Zapewnia tym samym sprawne i wydajne odkurzanie w trzech wyjątkowo skutecznych krokach. Najpierw przez wlot o specjalnej konstrukcji powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone. Następnie jego ruch zostaje przyspieszony w komorze cyklonicznej, w efekcie czego kurz zostaje oddzielony. W ostatnim etapie kurz zostaje odprowadzony do pojemnika na zanieczyszczenia.

Wysoka wydajność

Jeśli oczekujesz bezkompromisowej skuteczności, poznaj odkurzacz Philips z technologią PowerCyclone. Nowy poziom higieny za sprawą specjalnie zaprojektowanego pojemnika na kurz i filtra antyalergicznego. Mimo kompaktowej konstrukcji i silnika o mocy zaledwie 650 W urządzenie zachowuje najwyższą wydajność.

Nasadka TriActive

Do odkurzacza dołączona jest nasadka TriActive umożliwiająca odkurzanie jednym ruchem na 3 różne sposoby. Za dokładne odkurzanie dywanów odpowiada specjalny kształt stopy, która skutecznie usuwa zanieczyszczenia. Umieszczone po obu stronach szczotki zbierają kurz z trudno dostępnych miejsc, takich jak krawędzie ścian. Odkurzacz PowerPro Compact otrzymał klasę A w kategorii skuteczności odkurzania podłóg twardych. Oznacza to, iż zbiera kurz także poza obrysem nasadki - nawet 120% skuteczności!

Filtr powietrza Clean Air

W odkurzaczu zastosowano filtr antyalergiczny, ponad 99,9% zabrudzeń pozostaje wewnątrz zbiornika. W efekcie powietrze po sprzątaniu jest wolne od alergenów i innych niechcianych cząsteczek. Na tym polu odkurzacz Philips również uzyskał klasę A.

Łatwe opróżnianie pojemnika na kurz

Konstrukcja pojemnika na kurz umożliwia wysypywanie z niego zanieczyszczeń bez wywoływania kłębów kurzu. Gładka powierzchnia pozwala na bezproblemowe opróżnianie zbiornika bez konieczności kontaktu z zawartością.

Zmywalny filtr ochronny silnika

Zestaw zawiera 1 zmywalny filtr ochronny silnika. Zapewnia wysoki poziom filtracji i chroni silnik przed uszkodzeniem, nie dopuszczając do osadzania na nim drobin kurzu. Filtr można myć i należy go wymieniać raz w roku.

Antyalergiczny filtr wylotowy

Zestaw zawiera 1 antyalergiczny filtr antyalergiczny. Filtr zatrzymuje nawet najmniejsze cząsteczki kurzu, dlatego do pomieszczenia wchodzi tylko czyste powietrze bez kurzu. Wymień filtr raz w roku.

Zmywalny filtr ochronny silnika - gąbka

Zestaw zawiera 1 filtr ochronny silnika gąbki wlotu powietrza. Ponadto chroni silnik i jest instalowany obok zmywalnego filtru ochronnego silnika. Ten filtr można myć i należy go wymieniać raz w roku.

SPECYFIKACJA:

Informacje ogólne

 • Typ produktu: Odkurzacze

Funkcje i technologie

 • Funkcje i wyposażenie odkurzacza: Filtr antyalergiczny
 • Zastosowane technologie: PowerCyclone 5
 • Klasa reemisji kurzu: A
 • Klasa skuteczności odkurzania dywanów: C
 • Klasa skuteczności odkurzania podłóg twardych: A

Zasilanie

 • Rodzaj zasilania: Sieciowe
 • Długość przewodu sieciowego: 6 m
 • Napięcie: 230 V
 • Napięcie wejściowe: 230 V

Parametry techniczne

 • Moc: 650 W
 • Typ odkurzacza: Bezworkowy
 • Typ rury: Teleskopowa
 • Model worka: Nie dotyczy
 • Pojemność worka/pojemnika: 1500 ml
 • Filtry: Filtr zmywalny, Filtr antyalergiczny
 • Zasięg: 9 m
 • Poziom hałasu: 79 dB
 • Zabezpieczenia: Filtr ochrony silnika

Parametry fizyczne

 • Kolor główny: Fioletowy
 • Szerokość: 410 mm
 • Wysokość: 281 mm
 • Głębokość: 247 mm
 • Waga: 4,50 kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).