Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro FC9331/09

Nowość Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro FC9331/09 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

448,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Odkurzacz bezworkowy PHILIPS PowerPro FC9331/09

Nasadka TriActive umożliwia odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 różne sposoby: 1) Za pomocą specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie unosi włosie dywanu w celu dokładnego usunięcia kurzu. 2) Wsysa większe cząsteczki brudu przez duży otwór z przodu. 3) Zbiera kurz i brud wzdłuż mebli oraz ścian za pomocą kanałów powietrznych po lewej i prawej stronie.

Wyjątkowa technologia PowerCyclone 5 zapewnia efektywne odkurzanie w dwóch niezwykle skutecznych krokach: 1) Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone dzięki specjalnej konstrukcji wlotu. 2) Zakrzywiony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w komorze cyklonicznej, co powoduje oddzielanie się kurzu od powietrza.

Łączenie ActiveLock umożliwia łatwe dostosowanie do każdego zadania, łatwy montaż różnych nasadek i akcesoriów do rury teleskopowej podczas sprzątania. Duże koła ułatwiają manewrowanie odkurzaczem podczas sprzątania. Pojemnik można odczepić jedną ręką i — dzięki jego wyjątkowemu kształtowi i gładkiej powierzchni — opróżnić bez rozsypywania jego zawartości.  Szczotka do odkurzania została wbudowana w uchwyt, dzięki czemu zawsze jest pod ręką podczas odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.

System filtrujący Allergy H13 wyłapuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu.

Całkowicie uszczelniony system filtrujący wyłapuje ponad 99,9% drobnych cząsteczek kurzu, takich jak pyłki, roztocza czy sierść zwierząt, dzięki czemu zaspakaja potrzeby alergików i innych osób wymagających wyższego poziomu higieny.

Poziom filtracji odpowiada filtrowi HEPA 13*. Zbieranie 99,9% kurzu* zapewnia wysoką skuteczność odkurzania. Silnik o mocy 900 W generujący dużą moc ssania.

Specyfikacja:

 • Nadmuch (maks.) 27,8  l/s
 • Moc wejściowa (IEC) 750  W
 • Moc wejściowa (maks.) 900  W
 • Poziom głośności 76  dB
 • Podciśnienie (maks.) 16,8  kPa
 • Parametry użytkowe
 • Zasięg działania 9  m
 • Uchwyt do przenoszenia Przód
 • Długość przewodu 6  m
 • Typ rury Metalowa, dwuczęściowa rura teleskopowa
 • Typ kółek Gumowe
 • Kolor Czarny
 • Pojemność pojemnika na kurz 1,5  L
 • Filtr wylotowy Filtr Allergy H13
 • Filtr silnika Zmywalny filtr
 • Poziom filtracji Poziom HEPA 13
 • Nasadka TriActive
 • Gwarancja producenta
 • paragon lub pełna faktura VAT 23%
 • Zestaw do wymiany filtra FC8010/02

Akcesoria w zestawie:

 • Szczelinówka
 • Zintegrowana szczotka

Schowek na akcesoria - Na zacisku na rurze  Dodatkowa nasadka - Nasadka do twardych podłóg  Standardowa nasadka - Nasadka TriActive

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).