OPIEKACZ GOFROWNICA TOSTER TEFAL SW852D18 700W

OPIEKACZ GOFROWNICA TOSTER TEFAL SW852D18 700W Zobacz większe

284,00 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

OPIEKACZ GOFROWNICA TOSTER TEFAL SW852D18 700W

Dzięki Snack Collection codziennie przygotujesz inne przekąski dla najbliższych!Snack Collection to 12 zestawów wymiennych płyt, dzięki którym przygotujesz słodkie i słone przekąski. Na spotkania z przyjaciółmi lub z rodziną, we dwoje albo samemu - Snack Collection świetnie sprawdzi się w każdej okazji.· Urządzenie wyposażone w 2 zestawy płyt: do trójkątnych kanapek i tradycyjnych gofrów.· Zbierz 10 pozostałych płyt Snack Collection i zaskocz swoich bliskich codziennie inną przekąską:Gofry w kształcie sercWafleRurki z krememKanapek-muszelekTosty francuskieNaleśniki amerykańskiePierożkiPączki amerykańskiePaniniCiastka· Łatwa wymiana płyt i nieprzywierająca powłoka ułatwiają przygotowanie potraw. Płyty można myć w zmywarce.· Wygodne przechowywanie płyt w praktycznych pudełkach oszczędza miejsce

Opiekacz i gofrownica w jednym

2 komplety płyt w zestawie

2 wymienne płyty do trójkątnych kanapek i tradycyjnych gofrów sprawiają, że w Snack Collection przygotujesz to, na co masz ochotę.

Twoja własna kolekcja płyt

Dodatkowe płyty do dokupienia

12 wymiennych płyt, dzięki którym przygotujesz słodkie i słone przekąski.

Wygodne przechowywanie płyt

Praktyczne opakowaniaKoniec z upychaniem płyt w szufladach i szafkach. Specjalne opakowania zapewniają łatwe przechowywanie płyt, dzięki czemu możesz je zawsze mieć pod ręką.

Łatwe zarządzanie płytami

Bezproblemowy montaż i demontaż

Płyty można w prosty sposób włożyć i wyjąć z urządzenia, co pozwala na łatwiejsze użycie opiekacza.

Zawsze czyste i lśniące płyty

Możliwość mycia w zmywarce

Od teraz wszystkie płyty bez problemu utrzymasz w czystości. Posiadają one nieprzywierającą powłokę, a dodatkowo można myć je w zmywarce.

Specyfikacja:

 • Referencja: SW852D12
 • Moc: 700 W
 • Rodzaj płyt: Kanapki trójkąty i gofry
 • Ilość płyt: 2
 • Typ wtyczki: EUR
 • Przepisy w zestawie: TAK
 • Funkcje: Opiekacz do kanapek i gofrów
 • Schowek na przewód: TAK
 • Powłoka zapobiegająca przywieraniu: Tak
 • Wskaźnik gotowości do użycia: TAK
 • Wymiary płyt: 22.5 x 13.5 cm
 • Wyjmowane płyty: TAK
 • Schowek na płyty: TAK
 • Regulowany termostat: NIE
 • Włącznik/Wyłącznik: TAK
 • Obrotowa rączka: NIE
 • Możliwość mycia w zmywarce: TAK
 • Można myć w zmywarce - informacje szczegółowe: Tylko płyty
 • Kolory: Stal nierdzewna i czarny

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).