SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON IONIC DRY 2200W D3190

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON IONIC DRY 2200W D3190 Zobacz większe

78,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON IONIC DRY 2200W D3190

Dlaczego Remington ?

Znana i ceniona marka. Tworzą urządzenia naprawdę wysokiej jakości. Sprzedajemy produkty, marki którą znamy i doceniamy i wiemy że będzie Pan/i zadowolona/y.

Czy warto kupić suszarkę Remington D3190?

Chcesz się cieszyć piękną fryzurą. Sprzętem który nie posiada miliona przycisków ustawień. Nie ma znaczenia jaki typ włosa posiadasz. Prosty intuicyjny zestaw dla każdego.

Dlaczego właśnie taki sprzęt powinien znaleźć się w twojej łazience ?

Atrakcyjna cena, wysoka jakość, uniwersalny sprzęt, piękne i niezniszczone włosy.

Czego chcieć więcej. Jeżeli jeszcze nie jesteś zdecydowany/a zapraszamy do zapoznania się z treścią aukcji podajemy parametry oraz funkcje opisane poniżej.

Zimny nadmuch jest idealny do utrwalenia fryzury po skończonym suszeniu włosów. Dzięki strumieniowi zimnego powietrza fryzura dłużej zachowa swój kształt.

Dyfuzor świetnie sprawdzi się przy kręconych włosach. Ponieważ są wysokoporowate i nie zaleca się aby strumień ciepła był skierowany bezpośrednio na włosy.

Koncentrator skupia ciepło w jednej płaszczyźnie i może sprawdzić się przy wygładzaniu, bądź prostowaniu kiedy naciągamy włos na szczotkę. Kieruje nadmuch powietrza na konkretny obszar, co pozwala na precyzyjne modelowanie fryzury.

WŁAŚCIWOŚCI:

 • Poczuj się pięknie i kobieco.
 • Stylizacja każdego typu włosów.
 • Uniwersalna suszarka niemal dla każdego.
 • Sprzęt do zadań specjalnych.
 • Wybierz ją jeżeli masz długie i gęste włosy i często je suszysz.
 • Łatwo dopasujesz ją do własnych potrzeb.
 • Utrwala fryzurę po zakończonym suszeniu dzięki zimnym nadmuchom powietrza.
 • Dyfuzor dla kręconych włosów

Suszarka jest duża, ale waga tego nie oddaje, co w brew pozorom przekłada się na jej poręczność przez zgrabną rączkę. Natomiast bardzo szybko suszy. Ma 3 moce nadmuchu, od ciepłego do gorącego powietrza. Jak na takiego "potworka" (chodzi oczywiście o jego wielkość) głośność jest umiarkowana.

 • suszarka o dużej mocy
 • technologia jonizacji
 • posiada 3 stopnie regulacji temperatury

Gwarantuje dopracowanie każdej fryzury do absolutnej perfekcji. Technologia jonizująca minimalizuje puszenie się włosów. Urządzenie zapewnia piękny wygląd włosów każdego dnia - bez względu na wybrany przez użytkownika styl.

SPECYFIKACJA

 • Rodzaj suszarki: duża
 • Moc: 2200 W
 • Ilość prędkości i nadmuchu: 2
 • Ilość zakresów temperatury: 3
 • Jonizacja: tak
 • Opcja zimnego nadmuchu: tak
 • Rozkładana rączka: nie
 • Opcja Turbo: nie
 • Dyfuzor: tak
 • Silnik: DC
 • Funkcje dodatkowe: funkcja Eco, zdejmowany filtr wlotowy
 • Przewód o długości 1,8 m
 • Uchwyt do zawieszenia

Parametry zewnętrzne

 • Wymiary opakowania: 31 x 24 x 10 cm
 • Waga z opakowaniem: 1,10 kg
 • Waga: 649g

Wyposażenie

 • Wyposażenie: dyfuzor, koncentrator

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).