4 x Ostrza wymienne Philips One Blade QP240/50

4 x Ostrza wymienne Philips One Blade QP240/50 Zobacz większe

149,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

4 x Ostrza wymienne Philips One Blade QP240/50

 • Rodzaj produktu: Ostrza
 • Współpracuje z produktem: Philips OneBlade (QP25xx), Philips OneBlade (QP26xx), Philips OneBlade Pro (QP65xx), Philips OneBlade Pro (QP66xx)

Innowacyjne ostrza

Ostrza golarki PHILIPS OneBlade QP240/50 mogą poruszać się w każdym kierunku, przez co ułatwiają kontrolę i doskonale dopasowują się do każdego kształtu twarzy. Dzięki temu nawet golenie w najtrudniej dostępnych miejscach staje się łatwe i komfortowe, a do tego potrzebna jest mniejsza liczba pociągnięć. Ostrza zaprojektowano tak, by były wydajne przez długi czas - by zachować optymalną wydajność, należy wymieniać je co około 4 miesiące*.

* W przypadku pełnego golenia 2 razy w tygodniu. Rzeczywiste efekty mogą się różnić.

W opakowaniu

4 szt. ostrzy golarki PHILIPS OneBlade QP240/50. Ostrza pasują do golarek: Philips OneBlade (QP25xx), Philips OneBlade (QP26xx), Philips OneBlade Pro (QP65xx), Philips OneBlade Pro (QP66xx).

Specyfikacja:

 • Kolor: Biało-zielony
 • Liczba szt.: 4
 • Rodzaj produktu: Ostrza
 • Współpracuje z produktem: Philips OneBlade (QP25xx) Philips OneBlade (QP26xx) Philips OneBlade Pro (QP65xx) Philips OneBlade Pro (QP66xx)
 • Stan produktu: Nie dotyczy
 • Model producenta: OneBlade QP240/50

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).