Golarka Philips Skin IQ Series 9000 S9980/59

Nowość Golarka Philips Skin IQ Series 9000 S9980/59 Zobacz większe

1 199,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Golarka Philips Skin IQ Series 9000 S9980/59

 • System golący: Podwójny system golący
 • Funkcje: Ruchome głowice, Trymer, Możliwość mycia pod wodą
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 60
 • Użytkowanie: Na mokro i sucho
 • Zasilanie: Akumulatorowe

Golarka elektryczna do golenia marki PHILIPS S9980/59 serii 9000 na mokro i na sucho pomaga golić się z optymalnym naciskiem i zapewnia lepszą technikę golenia i mniejszą liczbę pominiętych włosów. Odpowiedni nacisk jest kluczem do zapewnienia dokładności golenia i ochrony skóry.

Specyfikacja:

 • Ruchome głowice: Tak
 • System golący: Podwójny system golący
 • Trymer: Tak
 • Funkcje: Ruchome głowice, Trymer, Możliwość mycia pod wodą
 • Czas ładowania [min]: 60
 • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 60
 • Funkcje dodatkowe: Blokada przypadkowego włączenia Samoostrzące się ostrza SkinGlide Technologia SkinIQ Wskaźnik naładowania
 • Konstrukcja: Antypoślizgowy uchwyt Wodoszczelna obudowa Wskaźnik LED Wysuwany trymer
 • Możliwość mycia pod wodą: Tak
 • Użytkowanie: Na mokro i sucho
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Do głowy: Nie
 • Kolor: Granatowo-czarny
 • Model producenta: S9980/59
 • Rodzaj: Męska
 • Wyposażenie: Baza czyszcząca Baza ładująca Nasadka do przystrzygania zarostu Pokrowiec Wkład czyszczący
 • Seria: Shaver Seria 9000

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).