SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON D6077 JONIZACJA + NAKŁADKI

Nowość SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON D6077 JONIZACJA + NAKŁADKI Zobacz większe

229,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

SUSZARKA DO WŁOSÓW REMINGTON D6077 JONIZACJA + NAKŁADKI

Wyjątkowo wydajny silnik

Chcesz poświęcać możliwie jak najmniej czasu na suszenie włosów? Silnik o mocy 2000 W, porównywalnej do urządzeń z salonów fryzjerskich, generuje prędkość nawiewu do 120 km/h, co przekłada się na suszenie szybsze nawet o 25%.

Podwójne odżywienie jonowe

Zyskaj efekt idealnie gładkich i lśniących pasm po każdym suszeniu, używając suszarki Remington One. Urządzenie wyposażone w systemem podwójnej jonizacji, rozprowadza do 80 milionów jonów ujemnych na Twoich włosach, podczas każdego suszenia. Efekt? Perfekcyjnie gładkie włosy bez efektu puszenia się.

Czujnik Thermacare

Czasy obawy o zniszczenie włosów stylizacją wymagającą użycia wysokich temperatur dawno minęły! Czujnik Thermacare, w który wyposażona została suszarka Remington One od Remington stale reguluje temperaturę powietrza, chroniąc włosy przed ekstremalnymi temperaturami, a przy tym nie wpływając na skuteczność stylizacji.

8 ustawień temperatury i prędkości nawiewu

Niezależnie od tego jaki masz rodzaj włosów, możesz przejąć pełną kontrolę nad procesem ich suszenia! Wybieraj spośród 8 kombinacji ustawień temperatury i prędkości nawiewu, tworząc spersonalizowaną pod kątem potrzeb Twoich pasm stylizację.

Kompaktowy rozmiar

Zarówno nieduża waga, jak tak kompaktowy rozmiar sprawiają, że suszarka do włosów Remington One zapewnia lepszą kontrolę stylizacji. Niezależnie od tego, czy układasz włosy z pomocą koncentratora i szczotki czy podkreślasz skręt swoich loków, suszenie ich nawet przez dłuższy czas będzie wygodne i komfortowe.

Funkcja zimnego nawiewu z blokadą

Utrwal swoją fryzurę za pomocą funkcji Cool Shot, która generuje strumień chłodnego powietrza do włosów, przedłużając trwałość stylizacji. Co ważne, nie musisz przez cały czas naciskać przycisku zimnego nawiewu – wystarczy jego jednorazowe wciśnięcie, aby funkcja działała przez cały czas.

Specyfikacja

 • Funkcja Turbo: Nie
 • Funkcja zimnego nadmuchu: Tak
 • Jonizacja: Tak
 • Liczba prędkości nadmuchu: 2
 • Liczba zakresów temperatury: 3
 • Dyfuzor: Tak
 • Moc [W]: 2000
 • Składana rączka: Nie
 • Funkcje: Funkcja zimnego nadmuchu, Jonizacja, Dyfuzor
 • Zastosowane technologie: Brak
 • Typ suszarki: Standardowa
 • Wyposażenie: 2 x dyfuzor Etui do przechowywania Koncentrator Nasadka skupiająca Pierścień do zawieszania

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).