Szczoteczka Elektryczna PHILIPS Sonicare HX6800/35

Nowość Szczoteczka Elektryczna PHILIPS Sonicare HX6800/35 Zobacz większe

Darmowa wysyłka

519,99 zł brutto

Wysyłka dzisiaj z magazynu

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka Elektryczna PHILIPS Sonicare HX6800/35

 • Przeznaczenie: Dla dorosłych
 • Rodzaj: Soniczna
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Sygnalizator czasu mycia: Tak
 • Czujnik siły nacisku: Tak
 • Ilość trybów pracy: 2

PHILIPS Sonicare ProtectiveClean 4300 HX6800/35 dwupak

Usuń nawet 7 razy więcej płytki nazębnej niż zwykłą szczoteczką! W zestawie dwie szczoteczki w kolorach różowym i czarnym oraz futerały podróżne.

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare

Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare wtłacza wodę w szczeliny międzyzębowe i usuwa płytkę nazębną pociągnięciami szczoteczki. QuadPacer informuje, kiedy upływa optymalny czas szczotkowania każdej części jamy ustnej. Z kolei SmarTimer sygnalizuje, że szczotkowanie trwa już zalecane dwie minuty.

Doskonały sposób na przyzwyczajenie się do nowej szczoteczki

Czasem przyzwyczajenie się do czegoś nowego wymaga czasu. Dlatego nasz program łatwego startu daje możliwość stopniowego, delikatnego zwiększania intensywności szczotkowania podczas pierwszych 14 użyć nowej szczoteczki.

Zawsze wiesz, kiedy wymienić główkę szczoteczki

Wszystkie główki szczoteczki z czasem się zużywają. Ale nasza technologia BrushSync rejestruje, jak długo używasz główki szczoteczki i jak mocno szczotkujesz. Gdy nadejdzie czas na jej wymianę, zaświeci się wskaźnik na rączce i usłyszysz krótki sygnał dźwiękowy. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że główka szczoteczki jest skuteczna.

Specyfikacja Techniczna:

 • Przeznaczenie: Dla dorosłych
 • Kolor: - Czarny - Pastelowy róż
 • Załączone wyposażenie: - Rączka: 2x ProtectiveClean - Główki szczoteczki: 2x InterCare - 2x futerał podróżny - 1x ładowarka
 • Rodzaj: Soniczna
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Ilość końcówek w zestawie: 2
 • Zakres obrotów [obr/min]: 62 000
 • Sygnalizacja czasu mycia: Tak
 • Inne: - Czas pracy: do 2 tygodni - Zegar: SmarTimer i Quadpacer - Technologia Philips Sonicare - Technologia BrushSync
 • Cenówki - Sygnalizacja czasu mycia: Tak
 • Sygnalizator czasu mycia: Tak
 • Technologia soniczna: Tak
 • Czujnik siły nacisku: Tak
 • Ilość trybów pracy: 2

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).