Szczoteczka PHILIPS Sonicare dla dzieci HX6352/42

Szczoteczka PHILIPS Sonicare dla dzieci HX6352/42 Zobacz większe

169,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szczoteczka PHILIPS Sonicare dla dzieci HX6352/42

 • 98% rodziców biorących udział w badaniu potwierdza, że dzieci myją zęby dłużej i lepiej*
 • Usuwa do 75% więcej płytki nazębnej w miejscach trudnodostępnych**
 • Zaawansowana technologia soniczna Philips Sonicare
 • Rezultaty potwierdzone w badaniach klinicznych

Odkryj wszystkie funkcje

 • Końcówki bezpieczne i delikatne dla zębów i dziąseł dzieci – zaprojektowane z myślą o dzieciach. Są dostępne w dwóch rozmiarach – dla dzieci 3+ oraz 7+***
 • Dwa programy czyszczenia –

  Program delikatny (dla dzieci od lat 3);

  Program intensywny (dla dzieci od lat 7)

 • Zegar KidTimer – Uczy dzieci szczotkować dłużej poprzez stopniowe zwiększanie czasu mycia zębów, aż do zalecanych 2 minut
 • Edukacyjna aplikacja na telefon z sympatycznym bohaterem – wbudowany w szczoteczkę moduł Bluetooth zsynchronizowany z aplikacją edukacyjną sprawia, że mycie zębów jest zabawą i nauką dobrych nawyków na całe życie. Sparkly’ego nie da się nie lubić!
 • Kolorowe naklejki na szczoteczkę – dzięki naklejkom dziecko stworzy swoją własną, wymarzoną szczoteczkę. A jeśli tylko będzie chciało, zawsze będzie mogło zmienić jej wygląd na nowy

W zestawie otrzymujesz

 • Szczoteczkę Philips Sonicare For Kids z dwiema końcówkami: dla dzieci od 3 lat oraz dla dzieci od 7 lat
 • 8 kolorowych naklejek na szczoteczkę
 • Ładowarkę
 • Szczoteczka łączy się z dedykowaną aplikacją edukacyjną w Twoim telefonie, która wspiera Twoje dziecko w nauce dobrych nawyków mycia zębów – poprzez zabawę. Aplikację należy pobrać z GooglePlay lub AppStore.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).