KAWA ZIARNISTA Kimbo De'Longhi 100% Arabica 1kg

KAWA ZIARNISTA Kimbo De'Longhi 100% Arabica 1kg Zobacz większe

64,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

KAWA ZIARNISTA Kimbo De'Longhi 100% Arabica 1kg

De'Longhi Kimbo Espresso 100% Arabica , włoska kawa idealna do każdego ekspresu, zarówno do prostych urządzeń biurowych jak i profesjonalnych ekspresów gastronomicznych.Pochodząca z tradycyjnej palarni w okolicach Neapolu.

Lekko słodka w smaku z delikatnym kwiatowym aromatem, uzyskamy z niej wspaniałe espresso a także wyśmienite cappuccino i latte.

Dane:

 • typ: ziarnista
 • opakowanie: 1kg
 • skład: arabica 100%
 • zawartość kofeiny: niska
 • stopień palenia: średni
 • aromat: delikatny
 • pochodzenie ziaren: Ameryka Południowa
 • palarnia w okolicach Neapolu

Przygotowanie:

 • Optymalna ilość kawy na filiżankę to od 7 do 9g

Warunki przechowywania:

Kawę przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

DATA WAŻNOŚCI: WRZESIEŃ 2024

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).