Depilator Laserowy Lumea PHILIPS SC1997/00

PHILIPS SC1997/00 depilator laserowy Lumea IPL NA STANIE ! HIT ! SZYBKA WYSYŁKA !!! Zobacz większe

1 178,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Depilator Laserowy Lumea IPL PHILIPS SC1997/00

 • Rodzaj produktu: Urządzenie do fotodepilacji
 • Zastosowane technologie: IPL
 • Przeznaczenie: Nogi, Okolice bikini, Pachy, Twarz, Ramiona, Brzuch, Klatka piersiowa
 • Rodzaj systemu golącego: Impuls światła
 • Zasilanie: Sieciowe

Przewodowy depilator Philips posiadający 2 dodatkowe końcówki : do twarzy oraz dekoltu. Zintegrowany filtr UV oraz 5 ustawień energii światła.

Specyfikacja:

 • Rodzaj produktu: Urządzenie do fotodepilacji
 • Przeznaczenie: Nogi Okolice bikini Pachy Twarz Ramiona Brzuch Klatka piersiowa
 • Rodzaj systemu golącego: Impuls światła
 • Zasilanie: Sieciowe
 • Konstrukcja: Ergonomiczny uchwyt Kompaktowa i lekka konstrukcja Podświetlany przycisk włączania/wyłączania
 • Dodatkowe nasadki: Nasadka do ciała (4 cm2) Nasadka do twarzy (2 cm2)
 • Regulacja intensywności światła: 5 stopni
 • Zastosowane technologie: IPL
 • Komunikacja: Czujnik kontaktu ze skórą Lampki kontrolne
 • Inne: wydajność lampy: 250000 impulsów Zintegrowany filtr UV, Czas zabiegu: okolice bikini: 1 min., dolna część nogi: 8 min., pachy: 1 min.; obszary twarzy: 1 min; Zabezpieczenie przed przypadkowym wyzwalaniem błysków
 • Linia:  Lumea Advanced
 • Kolor: Biało-złoty
 • Załączone wyposażenie: Etui Zasilacz

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).