Stacja do prasowania Tefal IXEO Power QT2020 2170W

Stacja do prasowania Tefal IXEO Power QT2020 2170W Zobacz większe

1 399,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Stacja do prasowania Tefal IXEO Power QT2020 2170W

Rewolucja w prasowaniu z siłą generatora

Tefal IXEO Power to innowacyjne rozwiązanie będące połączeniem generatora pary z innowacyjną deską do prasowania. Urządzenie wytwarza parę jak generator pary. Opatentowana deska z możliwością ustawienia w jednej z trzech wygodnych pozycji zapewnia szybkie i wygodne prasowanie nawet na ostatnią chwilę. Tefal IXEO Power przenosi pielęgnację ubrań na zupełnie nowy poziom! Krótki czas nagrzewania (70 sekund) i para wytwarzana pod wysokim ciśnieniem sprawiają, że wyprasujesz swoje koszule dwa razy szybciej niż zwykłym żelazkiem i to bez konieczności rozkładania deski do prasowania.

Wygoda i łatwość użytkowania

Wbudowana deska Smart Board

Niezwykle wygodna deska o zwiększonej ergonomii umożliwia łatwiejsze i skuteczniejsze prasowanie w trzech położeniach w pionie i pod kątem, co oznacza, że tradycyjna deska do prasowania nie jest już potrzebna.

Zawsze perfekcyjne rezultaty

Technologia High Pressure

Ta innowacyjna technologia gwarantuje parę o ciśnieniu nawet 5,8 bara, stały wyrzut pary o mocy do 90 g/min oraz potężne uderzenie pary o mocy do 200 g/min. Wszystko to, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty prasowania.

Bezpieczne prasowanie

Technologia Smart Protect

Inteligentny system zapewnia optymalne ustawienie pracy żelazka - bezpieczne dla wszystkich tkanin, nawet tych jedwabnych. Wszystko to bez konieczności regulacji.

Szybkie i wygodne osiąganie idealnych rezultatów

Czas nagrzewania 45 sekund

To niezwykle wszechstronne urządzenie jest gotowe, gdy go potrzebujesz. Możesz szybko wyjść z domu, wyglądając zawsze fantastycznie!

Działanie antybakteryjne

Odśwież i odkaź zabawki Twojego dziecka

Para pod ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii. Usuwa z pluszaków, ubrań, zasłon i tapicerek nieprzyjemne zapachy pozwalając cieszyć się ich wyjątkową świeżością.

Łatwe przenoszenie

Kółka w podstawie

Możesz łatwo przestawić urządzenie dzięki kółkom w podstawie. Teraz bez problemu możesz prasować tkaniny, zasłony i odświeżać tapicerkę w całym domu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).