GOLARKA TRYMER PHILIPS Shaver Series 5000 S5466

GOLARKA TRYMER PHILIPS Shaver Series 5000 S5466 Zobacz większe

294,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

GOLARKA TRYMER PHILIPS S5466 Shaver Serie 5000 Wet&Dry

Łatwe golenie, czyste i wygodne

Philips Shaver Series 5000 zapewnia komfort porannej rutyny. Golarka jest intuicyjna w obsłudze dzięki w pełni elastycznej głowicy i ergonomicznemu uchwytowi. Po otwarciu jednym dotknięciem można go łatwo wyczyścić w kilka sekund.

Łatwe golenie, czyste i wygodne

 • Ostrza ComfortTech
 • Głowice konturowe 360°
 • Zaawansowany wyświetlacz
 • Precyzyjny trymer SmartClick

Wydajne, czyste golenie dla optymalnego komfortu skóry

Samoostrzące się ostrza zapewniają wydajne, dokładne golenie, zapewniając optymalny komfort skóry. Zakrzywione nasadki ostrzy chronią skórę przed ostrzami, które delikatnie przycinają włosy tuż nad poziomem skóry

Utrzymuje kontakt ze skórą, zapewniając wygodne, gładkie golenie

W pełni elastyczne głowice obracają się o 360°, dopasowując się do kształtu twarzy. Ciesz się optymalnym kontaktem ze skórą, aby zapewnić dokładne i przyjazne dla skóry golenie.

Ergonomiczny uchwyt z gumą antypoślizgową

Golarka została zaprojektowana z ergonomicznym uchwytem, ​​dzięki czemu każdy ruch jest naturalny. Nowy ergonomiczny uchwyt z gumą antypoślizgową zapewnia łatwe golenie bez wysiłku, nawet pod prysznicem.

Pełne naładowanie w ciągu godziny

W pełni naładuj golarkę firmy Philips w ciągu zaledwie 1 godziny dzięki wydajnemu i energooszczędnemu akumulatorowi litowo-jonowemu. W pośpiechu? Podłącz golarkę na 5 minut i uzyskaj moc wystarczającą na jedno pełne golenie.

Do 50 minut bezprzewodowego golenia po pełnym naładowaniu

Gol się bezprzewodowo do 50 minut po jednym pełnym naładowaniu akumulatora.

Otwieranie jednym dotknięciem dla łatwego czyszczenia

Z łatwością wyczyść golarkę. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby otworzyć głowicę golarki i spłukać wodą.

Nakładany trymer do perfekcyjnego przycinania wąsów i bokobrodów

Kliknij nasz przyjazny dla skóry precyzyjny trymer, aby wykończyć stylizację. Idealnie nadaje się do pielęgnacji wąsów i przycinania baków.

Wybierz wygodne golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro

Golarka na mokro i na sucho, która dopasowuje się do Twoich preferencji. Wybierz wygodne golenie na sucho lub połącz z ulubioną pianką lub żelem, aby uzyskać odświeżające golenie na mokro.

Wyświetlacz LED z ikonami do intuicyjnego korzystania z golarki

Intuicyjny wyświetlacz pokazuje istotne informacje, które pozwalają uzyskać najlepszą wydajność golarki: - 1-poziomowy wskaźnik baterii - Wskaźnik czyszczenia - Wskaźnik niskiego poziomu baterii - Wskaźnik wymiany głowicy - Wskaźnik blokady podróżnej

Dane techniczne:

 • Producent: Philips
 • Typ: Głowicowa
 • Rodzaj golenia Na sucho i mokro
 • Trymer: SmartClick
 • Możliwość mycia pod wodą: Tak
 • Wskaźnik naładowania: Tak
 • Zasilanie: Akumulatorowe
 • Czas pracy: 50 min
 • Czas ładowania: 60 min
 • Typ baterii/akumulatora: Litowo-jonowy
 • Wyświetlacz: Wskaźnik konieczności czyszczenia, Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora, Wskaźnik wymiany głowic, Wskaźnik blokady podróżnej
 • System golenia: ComfortTech
 • Głowice: Konturowe 360°

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).