2 x SZCZOTECZKA SONICZNA PHILIPS SONICARE HX6830/35

Wyprzedaż! 2x Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6830/35 Zobacz większe

549,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Zestaw Dwóch Szczoteczek Sonicznych Philips Sonicare HX6830/35 4500 Protective Clean

Dlaczego Szczoteczka Soniczna Philips Sonicare HX6830/35 jest dobrym wyborem?

 • Aż 31000 drgań na minutę wyczyści Twoje zęby dokładniej i szybciej niż jakakolwiek szczoteczka manualna.
 • Profesjonalny timer Smartimer zapewnia, że mycie zębów będzie się odbywało przez pełny, zalecany przez stomatologów czas - 2 minuty. Dodatkowo zegar okresowy w szczoteczce - Quadpacer co 30 sekund powiadomi Cię o tym aby zmienić szczotkowaną stronę jamy ustnej. Wyczyścisz równomiernie wszystkie zęby.
 • Bielsze zęby w 7 dni - Efekt widoczny już po pierwszym tygodniu używania! Szczoteczka Philips Sonicare HealthyWhite jest w stanie usunąć nawet 100% więcej przebarwień, niż szczoteczka manualna. Ciesz się bielszym uśmiechem już po kilku dniach używania!
 • Wbudowany czujnik nacisku - zbyt mocny nacisk podczas szczotkowania zębów często prowadzi do uszkodzeń dziąseł. Właśnie dlatego, nasza szczoteczka została wyposażona w czujnik siły nacisku. Oznacza to, że poinformuje Cię za pomocą pulsującego dźwięku, kiedy zbyt mocno będziesz naciskać na swoje zęby.
 • Główki końcówek do szczoteczek sonicznych Philips Sonicare są zaprojektowane tak, aby dopasowywały się do każdego zęba i perfekcyjnie usuwały płytkę nazębną, a także masowały dziąsła. W ten sposób perfekcyjnie wyczyścisz swoje zęby, a dziąsłom zapewnisz odpowiednie ukrwienie.
 • 2 różne tryby czyszczenia pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania. Tryb Clean, uruchamia standardowe, precyzyjne czyszczenie zębów. Tryb WHITE - wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru.
 • Dołączone końcówki, dzięki włóknom o różnych długościach, pomogą Ci dostać się do najtrudniej dostępnych miejsc w Twojej jamie ustnej. W ten sposób w trakcie szczotkowania skuteczniej pozbędziesz się wszystkich zarazków i drobinek
 • Wbudowany akumulator pozwoli Ci na używanie szczoteczki przez 12 dni bez jej ładowania (zakładając, że będziesz jej używał 2 razy dziennie przez 2 minuty). Później wystarczy postawić ją na ładującej podstawce, dzięki czemu akumulator ponownie się naładuje.
 • Wykorzystująca mikrochip w końcówce technologia BrushSync, wykrywa i synchronizuje główkę szczoteczki z rączką. Dzięki temu, szczoteczka będzie generować inteligentne przypomnienia o konieczności wymiany końcówki, co pozwoli Ci zachować zawsze skuteczną ochronę Twoich zębów.
 • Szczoteczka jest przystosowana do wszystkich końcówek sonicznych dedykowanych dla szczoteczek Philips Sonicare. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz najlepsze końcówki dla siebie!
 • Uwierzysz w siłę swojego uśmiechu dzięki zdrowym i białym zębom!
 • W skład zestawu wchodzą: 2 szczoteczki soniczne z wbudowanym akumulatorem, podstawka do ładowania, 2 oryginalne końcówki Diamond Clean dołączone przez producenta, 2 higieniczne osłonki na końcówki, oryginalne opakowanie oraz instrukcja obsługi.

Perfekcyjne czyszczenie

Twoje nowe szczoteczki Philips Sonicare wykonują aż 31000 drgań na minutę i bezbłędnie rozbijają i usuwają płytkę nazębną.

Dzięki dwóm dołączonym do zestawu oryginalnym końcówkom Diamond Clean, pozbędziesz się przebarwień z powierzchni zębów.

Wbudowany timer

Zastanawiasz się, czy szczotkujesz zęby wystarczająco długo? Już nie musisz. Wbudowany czasomierz zasygnalizuje Ci, kiedy miną 2 minuty od rozpoczęcia szczotkowania. Dodatkowo co 30 sekund szczoteczka powiadomi Cię kiedy należy zmienić szczotkowana stronę jamy ustnej.

Wytrzymały akumulator

Dzięki wbudowanemu akumulatorowi, możesz użytkować swoją szczoteczkę nawet przez 12 dni bez konieczności jej ładowania (zakładając, że zęby będą szczotkowane przez 2 minuty, 2 razy dziennie). Później wystarczy odstawić szczoteczkę na ładującą podstawkę, by niebawem znów mieć w pełni naładowany akumulator!

Wyczyścisz swoje zęby jeszcze dokładniej!

Specjalny kształt, w jaki zostały ułożone włókna oraz specjalne ich przycięcie sprawia, że szczoteczka idealnie dopasowuje się do kształtu Twoich zębów.

Miękkie włókna, poprzez delikatne masowanie Twoich dziąseł chronią je przed podrażnieniami. Końcówka idealnie nadaje się również dla osób z odsłoniętymi szyjkami zębów.

Bielsze zęby w 7 dni!

Szczoteczki Philips Sonicare są nawet o 100% skuteczniejsze w usuwaniu przebarwień, niż szczoteczki manualne. Pierwsze efekty wybielania zobaczysz już po tygodniu używania szczoteczki!

2 różne tryby czyszczenia pozwolą Ci dopasować do Twoich potrzeb siłę i sposób szczotkowania.

 1. Tryb Clean- uruchamia standardowe czyszczenie zębów, za pomocą drgań pulsacyjnych.
 2. Tryb WHITE - profesjonalny program o dużej częstotliwości drgań, wybieli Twoje zęby do ich naturalnego, jasnego koloru. Pierwsze efekty zauważysz już po 7 dniach szczotkowania!

Wskaźnik siły nacisku

Czujnik i wskaźnik nacisku, pomogą Ci kontrolować czy nie naciskasz na zęby zbyt mocno, co może mieć zły wpływ na dziąsła. Gdy szczoteczka wykryje zbyt mocne szczotkowanie, poinformuje Cię o tym pulsacyjnym dźwiękiem.

Przypomni Ci o wymianie końcówki

Funkcja BrushSync przypomni Ci o wymianie końcówki. Technologia inteligentnego rozpoznawania szczoteczki rejestruje, jak długo używana i jak mocno dociskana jest końcówka szczoteczki. Gdy nadejdzie czas na jej wymianę, zaświeci się wskaźnik na uchwycie. Dzięki temu rozwiązaniu masz pewność, że główka szczoteczki jest ciągle maksymalnie skuteczna.

W skład zestawu wchodzi:

 • 2 Szczoteczki Soniczne Philips Sonicare HX6830/35 4500 Protective Clean
 • Podstawka ładująca (ładowarka)
 • 2 Dołączone przez producenta oryginalne końcówki Diamond Clean
 • 2 Higieniczne osłonki na końcówki
 • Oryginalne opakowanie

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).