Akumulatorowa golarka do ubrań tkanin Philips GCA2100/20 USB C

Nowość Akumulatorowa golarka do ubrań tkanin Philips GCA2100/20 USB C Zobacz większe

84,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Akumulatorowa golarka do ubrań tkanin Philips GCA2100/20 USB C

Usuwanie zmechaceń z dowolnych tkanin stało się prostsze niż kiedykolwiek dzięki golarce do ubrań Philips. Wyposażona w zaawansowaną głowicę tnącą z 6 stalowymi ostrzami, automatycznie dopasowującymi się do powierzchni, golarka skutecznie usuwa kłaczki, pozostając jednocześnie bezpieczną dla materiału. Nie musisz już obawiać się zaciągnięć czy uszkodzeń tkanin podczas odświeżania swoich ulubionych ubrań.

Zawsze pod ręką

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom urządzenie jest nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także łatwe do przechowywania. Możesz nawet zabrać je ze sobą do walizki, gdy jest to konieczne.

Wygoda na każdym kroku

Dzięki wydajnemu akumulatorowi, urządzenie może działać do 90 minut po pełnym naładowaniu. Gdy poziom energii spadnie, wskaźnik zacznie mrugać, sygnalizując konieczność ładowania. Wystarczy podłączyć kabel USB-C, aby ponownie naładować akumulator.

Łatwe użytkowanie

Dzięki wygodnemu uchwytowi nawet przy dłuższym trzymaniu urządzenia nie odczuwasz zmęczenia dłoni. Wystarczy nacisnąć przycisk, by bez wysiłku usunąć zmechacenia z ubrań. Dodatkowo półprzezroczysty pojemnik na zmechacenia można łatwo zdjąć i opróżnić.

Specyfikacja

 • Wyjmowany pojemnik
 • Zasilanie akumulatorowe
 • W zestawie kabel do ładowania
 • Waga 150 g
 • 6 ostrzy
 • Bezpieczny dla wszystkich tkanin

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).