TRYMER PHILIPS MG9710/90 + GOLARKA ONEBLADE + ETUI

Nowość TRYMER PHILIPS MG9710/90 + GOLARKA ONEBLADE + ETUI Zobacz większe

349,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

TRYMER PHILIPS MG9710/90 + GOLARKA ONEBLADE + ETUI

Doskonała stylizacja włosów na twarzy i ciele

Udoskonal swój styl dzięki zestawowi do przycinania Prestige Edition, który łączy w sobie golarkę Multigroom z 12 wysokiej jakości narzędziami, takimi jak samoostrzące się ostrza metalowe oraz golarka OneBlade Face+Body, która umożliwia precyzyjne przycinanie, modelowanie i golenie włosów dowolnej długości w celu doskonałej stylizacji.

Cechy:

 • 12 nasadek
 • Samoostrzące się metalowe ostrza
 • Czas pracy — do 120 min
 • Możliwość korzystania pod prysznicem

Samoostrzące się metalowe ostrza zapewniają długi czas eksploatacji

 • Samoostrzące się metalowe ostrza gwarantują niezwykłą trwałość. Nawet po 5 latach ostrza tną tak samo, jak na początku.

Wyjątkowa technologia OneBlade

 • Urządzenie Philips OneBlade jest wyposażone w rewolucyjną technologię opracowaną z myślą o stylizacji zarostu i goleniu ciała. Umożliwia przycinanie, modelowanie i golenie przy dowolnej długości włosów. Podwójny system ochrony — złożony z zapewniającej poślizg powłoki i zaokrąglonych końcówek — sprawia, że golenie jest łatwiejsze i bardziej komfortowe. Urządzenie jest również wyposażone w szybko poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) zapewniający efektywne działanie nawet w przypadku dłuższych włosów.

Przycinanie i stylizacja dzięki 12 nasadkom do twarzy, włosów i ciała

 • Ten uniwersalny trymer w wygodny sposób przycina i stylizuje zarost oraz strzyże włosy na głowie i na ciele.

Trymer do włosów w nosie delikatnie usuwa zbędne owłosienie z nosa i uszu

 • Szybko i łatwo usuń niechciane włosy z nosa i uszu.

6 nasadek do przycinania zarostu oraz włosów na głowie i ciele

 • 2 nasadki do zarostu (1,2 mm), 1 regulowana (3-7 mm), 2 nasadki do włosów (9, 12 mm), 1 nasadka grzebieniowa do ciała OneBlade (3 mm)

Nadaj kształt

 • Dwustronne ostrze umożliwia nadanie odpowiedniego kształtu w kilka sekund, zapewniając widoczność wszystkich przycinanych włosów.

Dane techniczne

 • Liczba nasadek: 12 nasadek
 • Narzędzia do stylizacji: Trymer do włosów w nosie i uszach, Regulowana nasadka do brody: 3–7 mm, 2 nasadki do zarostu, 2 nasadki do włosów, Nakładana nasadka do ciała, Nakładana nasadka ochronna, Metalowy trymer, Dodatkowe ostrze OneBlade, Uchwyt OneBlade
 • Golenie ciała/strzyżenie/golenie twarzy: Długa broda, Krótka broda, Kilkudniowy zarost, Wyraziste linie, Szczegółowa stylizacja, Kozia bródka
 • Element tnący: Samoostrzące się metalowe ostrza
 • Wyjątkowa technologia OneBlade
 • Konserwacja: Szczoteczka do czyszczenia, Nasadka do przechowywania
 • Pokrowiec: Etui do przechowywania
 • Rodzaj baterii/akumulatora: Litowo-jonowy
 • Czas pracy: 120 minut (Multigroom), 60 minut (OneBlade)
 • Ładowanie: Pełne ładowanie trwa 1 godzinę, Szybkie ładowanie w 5 min (Multigroom), Pełne ładowanie w 4 godziny (OneBlade)
 • Automatyczne napięcie: 100–240 V
 • Na mokro i na sucho: Możliwość użytkowania pod prysznicem i łatwe czyszczenie
 • Wyświetlacz: Wskaźnik ładowania, Wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora
 • Uchwyt: Antypoślizgowy, gumowy uchwyt

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Wałowa 39, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).