Parownica do ubrań PHILIPS GC362/80 STEAMER 1300W

Parownica do ubrań PHILIPS GC362/80 STEAMER 1300W Zobacz większe

233,89 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Parownica do ubrań PHILIPS GC362/80 STEAMER 1300W

 • Moc [W]: 1300
 • Czas podgrzewania [min]: 1
 • Funkcje pary: Ciągłe wytwarzanie pary
 • Strumień pary [g/min]: 0-24
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.07
 • Rodzaj stopy: SmartFlow

Kompaktowe rozwiązanie umożliwiające łatwe usuwanie zagnieceń. Możliwość stosowania w pionie i poziomie daje lepsze rezultaty. Łatwiejsze prasowanie dzięki podgrzewanej płycie SmartFlow. Używaj w poziomie lub w pionie w celu wygładzenia trudno

dostępnych miejsc i odświeżenia ubrań — bez ryzyka przypalenia. Lekkość i niewielki rozmiar ułatwiają korzystanie z urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. Użyj i gotowe!

Parownica do ubrań o mocy 1300 W, wyrzut pary do 24 g/min, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 70 ml, prasowanie na wieszaku lub w poziomie, bezpieczny nawet delikatnych tkanin, takich jak jedwab, długi 250 cm przewód zasilający, gotowy do pracy w 1 minutę. W zestawie: rękawica zapewniająca dodatkową ochronę, nakładka z włosiem oraz torba.

Specyfikacja:

 • Rodzaj produktu: Parownica do ubrań
 • Rodzaj stopy: SmartFlow
 • Moc [W]: 1300
 • Zabezpieczenia: Przed przegrzaniem
 • Konstrukcja: Antypoślizgowy uchwyt Bezpieczne dla wszystkich tkanin jak jedwab Odłączany zbiorniczek wody Zamykany otwór wlewowy zbiornika
 • Zastosowane technologie: Prasowanie w poziomie Quick Calc Release SmartFlow - podgrzewana płyta parowa
 • Czas podgrzewania [min]: 1
 • Komunikacja: Lampka kontrolna
 • Prasowanie w pionie: TAK
 • System antywapienny: TAK
 • Inne: 2 w 1 - prasowanie w pionie i poziomie
 • Możliwość użycia wody kranowej: TAK
 • Funkcje pary: Ciągłe wytwarzanie pary
 • Strumień pary [g/min]: 0-24
 • Pionowe uderzenie pary: TAK
 • Zbiornik na wodę: Wyjmowany
 • Pojemność zbiornika na wodę [l]: 0.07
 • Długość przewodu [m]: 2.5
 • Linia: Steam&Go
 • Kolor: Czarno-złoty
 • Załączone wyposażenie: Rękawica dla dodatkowej ochrony Szczotka parowa Torba

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).