Ostrze Philips OneBlade do skóry wrażliwej QP225/50 2 szt

Nowość Ostrze Philips OneBlade do skóry wrażliwej QP225/50 2 szt Zobacz większe

87,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Ostrze Philips OneBlade do skóry wrażliwej QP225/50 2 szt

Łatwe i bezpieczne golenie

 • 2 wymienne ostrza
 • Ostrze do wrażliwej skóry
 • Pasuje do wszystkich rączek OneBlade
 • Ostrze wystarcza na maks. 4 miesiące*

Zawartość zestawu:

Wymienne ostrze do golarki Philips OneBlade QP225/50 - 2 szt

*Optymalny sposób golenia w przypadku pełnego golenia 2 razy w tygodniu. Rzeczywiste efekty mogą się różnić.

Wyjątkowa technologia OneBlade

Golarka Philips OneBlade wykorzystuje rewolucyjną technologię. Szybkie ostrze porusza się 200 razy na sekundę, umożliwiając dokładne golenie zarostu o każdej długości.

Specjalna warstwa szklanych mikrogranulek minimalizuje tarcie maszynki o skórę, co zapewnia gładkie przesuwanie się podczas golenia, zmniejszając podrażnienia i eliminując konieczność stosowania wody i pianki.

Trwałość OneBlade

Ostrza zostały zaprojektowane z myślą o długotrwałej efektywności. Aby zachować optymalną wydajność, wystarczy wymieniać każde ostrze co 4 miesiące. Wymiana jest łatwa i bezproblemowa.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).