Jajowar Philips HD9137/90 Egg Cooker 3000 400W

Nowość Jajowar Philips HD9137/90 Egg Cooker 3000 400W Zobacz większe

139,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Jajowar Philips HD9137/90 Egg Cooker 3000 400W

Jajka ugotowane tak jak lubisz. Na miękko, półtwardo, twardo, w koszulce — zawsze idealne. Urządzenie pozwala przygotowywać jajka dla całej rodziny, a jego niewielka i praktyczna konstrukcja ułatwia czyszczenie i zajmuje niewiele miejsca.

Precyzja dzięki miarce ze znacznikami poziomu wody

Idealne ugotowanie jajek wymaga równowagi między ilością wody a mocą i czasem gotowania. Każdy sposób gotowania jajek wymaga użycia innej ilości wody. Ta miarka ze znacznikami poziomu wody wyznacza ilość wody niezbędną do uzyskania najlepszych wyników.

Gotowanie z mocą 400 W

Moc 400 W gwarantuje zawsze idealne gotowanie jajek w jajowarze niezależnie od sposobu ich przygotowywania.

Sygnał dźwiękowy gotowości

Krótki sygnał dźwiękowy gotowości sygnalizuje, że gotowanie dobiegło końca, a jajka są już gotowe.

Dla całej rodziny — możliwość ugotowania sześciu jajek

Gotuj dla całej rodziny, przygotowując do sześciu jajek gotowanych lub trzech jajek w koszulkach jednocześnie.

Akcesorium do gotowania jajek w koszulkach o pojemności do 3 jajek

Do jajowaru dołączone jest łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu akcesorium do gotowania jajek w koszulkach. Wystarczy włożyć je w odpowiednie miejsce, aby ugotować nawet 3 jajka w koszulkach jednocześnie.

Nakłuwacz do jajek z dzbankiem zapewniający profesjonalne rezultaty

Przed gotowaniem jajka należy nakłuć, dzięki czemu nie pękną. Do jajowaru dołączony jest nakłuwacz połączony z dzbankiem, co ułatwia używanie i zapobiega rozlewaniu się.

Kompaktowy i praktyczny — łatwiejsze przechowywanie akcesoriów wewnątrz

Jajowar zaprojektowano tak, aby zminimalizować bałagan i zapobiegać gubieniu się akcesoriów. Urządzenie jest kompaktowe i można w nim przechowywać wszystkie akcesoria (miarkę, akcesorium do gotowania jajek w koszulkach, nakłuwacz do jajek z dzbankiem).

Kontrolka sygnalizująca działanie

Sukces tkwi w detalach. Elegancka kontrolka sygnalizuje, że jajowar jest włączony.

Łatwe czyszczenie

Proste przygotowywanie jajek bez bałaganu. Tackę na jajka oraz akcesorium do gotowania jajek w koszulkach można wyjąć i umyć w zmywarce, co znacznie ułatwia użytkowanie.

Nawet 70% mniejsze zużycie energii dzięki jajowarowi

Jajowar gwarantuje, że do przygotowania jajek zostanie zagotowana odpowiednia ilość wody, co pozwala oszczędzać zarówno energię (nawet 70% w porównaniu z kuchenką indukcyjną), jak i wodę.

NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY

 • Napięcie: 220–240 V
 • Moc: 400 W
 • Akceptowana częstotliwość napięcia: 50/60 Hz
 • Waga urządzenia: 0,56  kg
 • Wymiary produktu (D × S × W): 18,5 × 14 × 13,4 cm
 • Kolor(y): Głęboka czerń
 • Maksymalna ilość jaj: 6
 • Minimalna ilość jaj: 3
 • Pojemnik na wodę z igłą: Tak
 • Sygnał akustyczny: Tak

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).