Oczyszczacz powietrza Philips Air Performer AMF765/10

Nowość Oczyszczacz powietrza Philips Air Performer AMF765/10 Zobacz większe

1 749,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Dostępność: Ostatnie egzemplarze!

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Oczyszczacz powietrza Philips Air Performer AMF765/10

Profesjonalny oczyszczacz powietrza Philips AMF765/10

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza Philips AMF765/10 z linii Air Performer 7000 to urządzenie, które zapewnia czyste i zdrowe środowisko w domu czy biurze przez cały rok. Wyposażony w innowacyjny filtr NanoProtect HEPA, gwarantuje on usunięcie do 99,97% szkodliwych cząsteczek o wielkości nawet 0,003 μm, co czyni go niezastąpionym w walce z alergenami i zanieczyszczeniami powietrza takimi jak smog.Zaawansowany zestaw czujników, w tym PM2.5, wilgotności, temperatury oraz światła, pozwala na precyzyjne monitorowanie jakości powietrza i dostosowanie pracy urządzenia do aktualnych potrzeb użytkownika. Oczyszczacz ten charakteryzuje się wydajnością CADR 270 m³/h, co sprawia, że jest idealny do pomieszczeń o powierzchni do 32 m². Dodatkowo, tryb nocny z niskim poziomem hałasu na poziomie 20 dB oraz funkcją wygaszania światła panelu, zapewnia spokojny i zdrowy sen, co czyni go doskonałym wyborem do sypialni czy pokoju dziecięcego.Produkt ten jest również posiadaczem prestiżowego certyfikatu ECARF, co potwierdza jego efektywność w eliminowaniu alergenów i tworzeniu zdrowego środowiska w pomieszczeniach. Philips AMF765/10 to nie tylko oczyszczacz, ale również funkcjonalny wentylator, który zapewnia komfortowe ochłodzenie w gorące dni, czyniąc go wszechstronnym rozwiązaniem dla każdego domu.

Nowoczesna technologia oczyszczania powietrza

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza Philips AMF765/10 Air Performer wyposażony jest w innowacyjny filtr NanoProtect HEPA, który stanowi połączenie zaawansowanej technologii filtracji HEPA, aktywnego filtra węglowego oraz filtra wstępnego. Ta synergia składników filtracyjnych pozwala na usunięcie do 99,97% mikroskopijnych zanieczyszczeń o wielkości zaledwie 0,003 mikrona, w tym alergenów, wirusów, bakterii, nieprzyjemnych zapachów, szkodliwych gazów, smogu (cząstki PM2.5 i PM10) oraz kurzu domowego.

Charakterystyczna dla urządzenia technologia NanoProtect HEPA nie tylko skutecznie eliminuje zanieczyszczenia, ale również dzięki zastosowaniu ładunków elektrostatycznych efektywnie przyciąga je, co umożliwia oczyszczanie powietrza na większą skalę. Efekt ten przekłada się na zdolność oczyszczacza do przetwarzania dwukrotnie większej objętości powietrza w porównaniu do standardowych filtrów HEPA H13. Ponadto, urządzenie wyróżnia się lepszą wydajnością energetyczną, co czyni je rozwiązaniem zarówno efektywnym, jak i przyjaznym dla środowiska. Należy zaznaczyć, że oczyszczacz charakteryzuje się niskim zużyciem energii, wynoszącym jedynie 40 W, co jest korzystne dla domowego budżetu.

Awangardowa technologia AeraSense

Wysokiej klasy oczyszczacz powietrza Philips AMF765/10 jest wyposażony w zaawansowany system monitorowania środowiska. Dzięki innowacyjnym czujnikom AeraSense, urządzenie to zapewnia nieprzerwane śledzenie jakości powietrza, dostarczając użytkownikom danych w czasie rzeczywistym. Precyzyjne pomiary, w tym stężenie cząsteczek PM2.5, temperatura oraz wilgotność powietrza, są możliwe dzięki tej nowoczesnej technologii.

Użytkownicy mogą łatwo monitorować te istotne parametry za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza zintegrowanego z urządzeniem lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Czujniki AeraSense reprezentują najnowszą generację w dziedzinie technologii oczyszczania powietrza, co gwarantuje utrzymanie zdrowego i bezpiecznego środowiska w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych.

Inteligentne oczyszczanie powietrza

Przedstawiamy innowacyjny oczyszczacz powietrza Air Performer, wyposażony w przełomową technologię sztucznej inteligencji (AI). Ten zaawansowany system nie tylko analizuje jakość powietrza w pomieszczeniu, ale również uwzględnia warunki zewnętrzne, rozmiar przestrzeni oraz indywidualne wzorce użytkowania. Dzięki temu, oczyszczacz Air Performer zapewnia optymalną pracę, dostosowując się do zmieniających się potrzeb użytkownika.

Technologia AI od Philips to nie tylko monitoring – to inteligentna adaptacja, która zwiększa efektywność urządzenia, jednocześnie obniżając poziom hałasu i zużycie energii. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy oczekują najwyższej jakości oczyszczania powietrza, zapewniającego komfort użytkowania przy jednoczesnym dbaniu o środowisko i ekonomię użytkowania.

Profesjonalne chłodzenie z Philips AMF765/10 Air Performer

Wysokiej klasy wentylator Philips AMF765/10 Air Performer to synonim efektywności i nowoczesnego designu. Jego zaawansowana technologia zapewnia komfortowe chłodzenie dzięki potężnemu i jednocześnie naturalnemu strumieniowi powietrza. Unikalna konstrukcja bezłopatkowa gwarantuje ciągły przepływ powietrza bez niepożądanych podmuchów, co jest znaczącą innowacją wśród urządzeń chłodzących. Z możliwością obrotu o 350° i 10 poziomami prędkości, ten wentylator umożliwia precyzyjne dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, rozprowadzając chłodne powietrze równomiernie po całym pomieszczeniu.

Philips AMF765/10 Air Performer wyróżnia się imponującą wydajnością, osiągając przepływ powietrza do 1730 m³/h, co czyni go idealnym wyborem dla większych przestrzeni. Bezłopatkowa konstrukcja nie tylko zwiększa bezpieczeństwo użytkowania, ale również ułatwia czyszczenie urządzenia. Dzięki temu, Philips AMF765/10 jest zarówno potężny, jak i przyjazny w codziennym użytkowaniu, oferując najwyższy standard chłodzenia powietrza.

Inteligentne zarządzanie oczyszczaczem powietrza

Zaawansowany oczyszczacz powietrza Philips AMF765/10 Air Performer 2w1 oferuje wygodę i kontrolę dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej Philips Air+. Dostępna bezpłatnie i w pełni po polsku, aplikacja umożliwia użytkownikom kompleksowe zarządzanie urządzeniem z poziomu smartfona. Z jej pomocą można nie tylko monitorować jakość powietrza wewnętrznego i zewnętrznego, ale również otrzymywać powiadomienia o konieczności wymiany filtra. Dodatkowo, aplikacja wyposażona jest w funkcję Trybu Auto Plus, który dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji adaptuje działanie urządzenia do indywidualnych potrzeb, biorąc pod uwagę między innymi wielkość pomieszczenia i wzorce użytkowania, co maksymalizuje jego wydajność.

Trójstopniowy system filtracji

Nowoczesne urządzenia do oczyszczania powietrza są wyposażone w trójstopniowy system filtracji, który gwarantuje wyjątkową czystość powietrza w pomieszczeniach:

 1. Filtr wstępny: Efektywnie zatrzymuje duże cząsteczki zanieczyszczeń takich jak okruchy, sierść zwierząt, pyły, kurz i włosy. Filtr ten jest trwały i wymaga jedynie regularnego czyszczenia, co zapewnia długotrwałe użytkowanie bez konieczności wymiany.
 2. Filtr HEPA H13: Specjalistyczny filtr HEPA klasy H13, który skutecznie wyłapuje do 99,95% mikroskopijnych zanieczyszczeń, w tym wirusy, alergeny, bakterie i zarodniki grzybów, a także drobne cząstki PM2.5 i PM10, które są kluczowymi elementami smogu. Filtr ten charakteryzuje się żywotnością do 12 miesięcy, co zapewnia długotrwałą ochronę przed zanieczyszczeniami.
 3. Filtr węglowy: Ostatni etap filtracji to filtr węglowy, który skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz szkodliwe gazy, takie jak benzen, formaldehyd czy ksylen. Jego działanie przyczynia się do poprawy jakości powietrza oraz komfortu użytkowania, a jego żywotność również wynosi około 12 miesięcy.

Inteligentne funkcje oczyszczacza powietrza

Nowoczesny oczyszczacz powietrza wyposażony jest w zaawansowane inteligentne funkcje, które zapewniają wygodę i skuteczność w codziennym użytkowaniu:

 • Urządzenie 2w1: Łączy w sobie funkcje oczyszczacza i wentylatora.
 • Funkcja cyrkulacji: Gwarantuje optymalną cyrkulację powietrza w pomieszczeniu.
 • Oscylacja: Zakres od 45 do 350 stopni dla lepszego rozprowadzenia powietrza.
 • Sztuczna inteligencja: Samoadaptacyjna technologia dostosowująca działanie do warunków.
 • Sterowanie przez aplikację mobilną: Umożliwia kontrolę urządzenia za pomocą smartfona.
 • Sterowanie głosowe: Kompatybilność z asystentami Alexa i Google Home.
 • Wbudowane czujniki: PM2.5, wilgotności, temperatury i światła dla precyzyjnego monitorowania warunków.
 • Wskaźnik jakości powietrza: Kolorowy wyświetlacz sygnalizujący stan powietrza.
 • Wskaźnik poziomu PM2.5: Numeryczne dane o stężeniu cząsteczek w µg/m³.
 • Wskaźnik temperatury: Wyświetla temperaturę w stopniach Celsjusza.
 • Wskaźnik wilgotności: Dostępny w aplikacji, informuje o poziomie wilgotności powietrza.
 • Tryb automatyczny: Automatyczne dostosowanie pracy do aktualnych warunków.
 • Tryb Turbo: Szybkie oczyszczanie powietrza.
 • 10 prędkości wentylatora: Możliwość manualnego ustawienia prędkości.
 • Technologia VitaShield: Efektywne usuwanie wirusów z powietrza.
 • Tryb nocny: Zapewnia komfortowe warunki do snu, minimalizując poziom hałasu.
 • Timer: Możliwość ustawienia automatycznego wyłączenia po 0,5/1/4/8 godzinach.
 • Child Lock: Blokada panelu sterowania dla zwiększenia bezpieczeństwa dzieci.
 • Pilot: Zdalne sterowanie urządzeniem dla dodatkowej wygody.
 • Wskaźnik czyszczenia filtra: Informuje o konieczności czyszczenia filtra.
 • Wskaźnik wymiany filtra: Sygnalizuje potrzebę wymiany filtra, zapewniając optymalną pracę urządzenia.

Specyfikacja:

 • Model: Philips AMF765/10 Air Performer
 • Poziom hałasu [dB]: 20-47
 • Przepływ powietrza [m³/h]: 270 (CADR), 1730 (wentylator)
 • Kolor: Szarobiały
 • Pobór prądu/moc [W]: 40
 • CADR [m³/h]: 270
 • Wydajność nawilżania [ml/h]:
 • Pojemność zbiornika na wodę [L]:
 • Długość przewodu zasilającego [m]:
 • Zalecany dla powierzchni [m²]: 32
 • Szacunkowy roczny koszt filtrów [zł/rok]: 300
 • Masa [kg]: 7,30
 • Szerokość produktu [mm]: 262
 • Wysokość produktu [mm]: 1062
 • Głębokość produktu [mm]: 256

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).