Żelazko Generator pary Stacja parowa Braun CareStyle 7 Pro IS7282BL 2700W

Nowość Żelazko Generator pary Stacja parowa Braun CareStyle 7 Pro IS7282BL 2700W Zobacz większe

1 069,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Żelazko Generator pary Stacja parowa Braun CareStyle 7 Pro IS7282BL 2700W

 • Najmocniejszy generator pary marki Braun
 • Stała emicja pary do 190 g/min zapewnia maksymalną moc prasowania
 • Nowy interfejs dzięki któremu wszystkie tryby są na wyciągnięcie ręki
 • Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D

Cechy i funkcje:

Najmocniejsze generatory pary Braun

Seria CareStyle 7 Pro obejmuje najmocniejsze generatory pary Braun, które ułatwią codzienne dbanie o świeżość różnego rodzaju materiałów. Dzięki jego wysokim parametrom, nieporównywalnym z tradycyjnymi żelazkami parowymi, bez wysiłku osiągniesz perfekcyjne rezultaty prasowania.Model IS 7282 BL dysponuje mocnym stałym wyrzutem pary – aż 180 g/min, który pozwala szybko i precyzyjnie wyprasować każdą część garderoby. Jej wysokie ciśnienie (8 barów) oraz dodatkowe, silne uderzenie – 600 g/min dokładnie przenikają tkaninę, usuwając niedoskonałości.

Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D

Pierwsza na świecie stopa FreeGlide 3D zapewnia łatwość manewrów we wszystkich kierunkach – 360° po tkaninie bez marszczenia materiału. Z łatwością dotrzesz do kłopotliwych obszarów, takich jak: zaszewki, zamki, plisy czy falbany. Lekko sunie po wszelkich przeszkodach: kieszeniach, guzikach i zamkach błyskawicznych. Pokrycie z eloxalu jest dwukrotnie twardsze od stali nierdzewnej, co gwarantuje wyjątkową trwałość i niezawodna pracę urządzenia przez lata.

Technologia iMode – łatwe sterowanie

Technologia iMode ułatwia obsługę żelazka, zapewniając możliwość wyboru każdego trybu jednym przyciskiem z poziomu rączki żelazka. Technologia iCare sprawia, że prasowanie jest intuicyjne i szybsze niezależnie od liczby ubrań czy specyfiki tkanin. Chroni materiały przez automatyczne ustawienie jednej, bezpiecznej temperatury, dostosowanej nawet do tych delikatnych, bez konieczności oczekiwania na nagrzanie lub schłodzenie stopy.

Duży, wyjmowany zbiornik na wodę

Pojemny 2-litrowy zbiornik na wodę mieści więcej płynu niż tradycyjne żelazko. To pozwala zaoszczędzić dużo czasu przeznaczonego do tej pory na prasowanie w obu płaszczyznach. Dla pełnej wygody użytkowania i przechowywania sprzętu zbiornik jest wyjmowany.Nowoczesny system odkamieniania Ultimate FastClean dba o czystość żelazka, wydajność pary oraz ogranicza powstawanie kamienia. Powiadamia o konieczności oczyszczenia go z zalegającego osadu a sam proces nie wymaga żadnego wysiłku.

Tryb Eco – w trosce o środowisko

Generatory pary CareStyle 7 Pro wyposażone w tryb Eco pozwolą zadbać o środowisko naturalne oraz domowy budżet. Ta funkcja pozwala oszczędzać do 55% energii elektrycznej (w porównaniu z najwyższymi ustawieniami), bez rezygnacji z doskonałych rezultatów. Świetnie sprawdzi się także przy prasowaniu delikatnych materiałów: syntetyków oraz jedwabnej, wełnianej i satynowej odzieży.

Specyfikacja techniczna:

 • Producent Braun
 • Kolor Biało-niebieski
 • Rodzaj stopy eloxalowa FreeGlide 3D
 • Moc 2700 W
 • Ciśnienie 8 barów
 • Wytwornica pary wbudowana
 • Wytwarzanie pary 180 g/min
 • Pionowy wyrzut pary Tak
 • Dodatkowe uderzenie pary 600 g/min
 • Blokada kapania Tak
 • Spryskiwacz Nie
 • Automatyczne wyłączenie żelazka Tak
 • Automatyczny dobór temperatury Tak
 • System antywapienny Wbudowany
 • Pojemność zbiornika na wodę 2 litry
 • Długość przewodu sieciowego 1,7 m
 • Funkcja eco Tak
 • Funkcja Turbo Tak
 • Waga żelazka 0,99 kg
 • Waga żelazka i podstawy 4,94 kg

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).