LOKÓWKO-SUSZARKA BRAUN Satin Hair AS110 200W

Nowość LOKÓWKO-SUSZARKA BRAUN Satin Hair AS110 200W Zobacz większe

70,95 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

LOKÓWKO-SUSZARKA BRAUN Satin Hair AS110 200W

Suszarko-lokówka Braun AS 110 pozwoli Ci skutecznie i szybko wystylizować dowolną fryzurę. Urządzenie o mocy 200 W zapewnia efektywne suszenie oraz modelowanie. Przy jego użyciu z łatwością stworzysz, a także utrwalisz loki oraz fale. Model jest szczególnie polecany do krótkich włosów. Został wyposażony w praktyczną funkcję rozwijania, która delikatnie uwalnia każde pasmo. W ten sposób wystylizujesz je bez plątania. Regulacja prędkości umożliwia dostosowanie szybkości nawiewu do rodzaju włosów i sposobu modelowania. 2 ustawienia temperatury ułatwiają dobranie jej do grubości, wilgotności i kondycji kosmyków oraz oczekiwanego efektu. Jeśli masz cienkie, delikatne włosy albo chcesz utrwalić fryzurę, ustaw niższą temperaturę. Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym wysuszeniu, wybierz wyższą temperaturę. Suszarko-lokówka Braun dysponuje również funkcją zabezpieczającą przed przegrzaniem. Wpływa ona na bezpieczeństwo korzystania z produktu. Praktyczny uchwyt sprawia natomiast, że przechowywanie sprzętu nie sprawia trudności.

Funkcja rozwijania zapobiega splątywaniu.

Krótkie włosy, imponujące loki. Unikalną cechą lokówko-suszarki Satin Hair 1 jest funkcja rozwijania. Umożliwia stylizację bez splątywania i uszkadzania włosów – każde pasmo jest uwalniane łatwo i delikatnie. Bezproblemowa i wszechstronna stylizacja, szczególnie w przypadku krótkich włosów.

Więcej powodów, by cieszyć się z tego nabytku.

Równomierne rozprowadzanie ciepła. 200 watów dla efektywnego suszenia oraz imponujących rezultatów stylizacji. 2 ustawienia temperatury/ siły nawiewu.

Lokówko-suszarka Braun Satin Hair 1

Funkcja rozwijania. Równomierne rozprowadzanie ciepła. 2 ustawienia temperatury / siły nawiewu. 200 watów

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).