Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Latte Go EP2231/40

Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Latte Go EP2231/40 Zobacz większe

1 734,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Ekspres ciśnieniowy PHILIPS Latte Go EP2231/40

Ekspres ciśnieniowy z wbudowanym 12-stopniowym regulowanym młynkiem ceramicznym, zasobnik na kawę mieloną, 3 ustawienia mocy kawy i grubości mielenia, automatyczne przygotowanie kaw i kaw z mlekiem za jednym przyciskiem, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1.8 l, wyjmowany blok zaparzający, dotykowy wyświetlacz elektroniczny z ikonami.

Intuicyjny panel sterowania umożliwia łatwe wybranie rodzaju kawy

Kuszący smak i aromat kawy ze świeżo zmielonych ziaren dostępny za jednym dotknięciem. Intuicyjny panel sterowania umożliwia łatwe wybranie ulubionego rodzaju kawy.

Delektuj się ulubionymi rodzajami kawy podczas wyjątkowych chwil. Bez względu na to, czy masz ochotę na espressoklasyczną czarną kawę czy kawę na bazie mleka, z automatycznym ekspresem do kawy przygotujesz ją błyskawicznie i bez wysiłku!

Funkcja Moja Kawa umożliwia dostosowanie mocy oraz ilości kawy do Twoich preferencji. Ekspres zapamiętuje Twoje ustawienia i w każdej chwili możesz napić się kawy o idealnym smaku.

Z łatwością dostosowuje się do Twoich preferencji dzięki 12-stopniowej regulacji młynka

Trwałeceramiczne młynki mają 12 ustawień, dzięki czemu ziarna kawy można zmielić w dowolny sposób, od bardzo drobno mielonej po grubo mieloną.

Nasze młynki są w 100% ceramiczne, a dzięki temu niezwykle trwałe i precyzyjne. Umożliwiają zaparzenie co najmniej 20 000 filiżanek świeżej, aromatycznej kawy.

Aksamitnie gładka pianka dzięki szybkiemu systemowi LatteGo

Zwieńcz kawę warstwą aksamitnie gładkiej pianki. System LatteGo z wysoką prędkością miesza mleko z powietrzem, tworząc warstwę aksamitnejmlecznej pianki o idealnej temperaturze.

Idealna temperatura, aromat i crema filiżanka po filiżance

System Aroma Extract zapewnia optymalną równowagę pomiędzy temperaturą parzenia a ekstrakcją aromatu. Reguluje przepływ wody i utrzymuje jej temperaturę pomiędzy 90 a 98°C, dzięki czemu możesz delektować się pyszną kawą.

Do 5000 filiżanek* bez odkamieniania dzięki filtrowi AquaClean

Ekspres przypomina o konieczności wymiany filtra dzięki czemu możesz zaparzyć do 5000 filiżanek* bez odkamieniania i cieszyć się czystą wodą.

*W przypadku 8 wymian filtra, zgodnie ze wskazaniem urządzenia. Rzeczywista liczba filiżanek zależy od wybranego rodzaju kawy, płukania i czyszczenia.

Zachowaj świeżość ziaren na dłużej dzięki szczelnemu pojemnikowi z pokrywką Aroma

Szczelny pojemnik z pokrywką Aroma chroni Twoje ulubione ziarna kawy i dba o to, aby wraz z upływem czasu nie utraciły swojego pierwotnego aromatu. Ponadto pokrywka Aroma ogranicza głośność, z jaką pracuje młynek.

Łatwe czyszczenie, wygodne użytkowanie

Blok zaparzający stanowi kluczowy element każdego w pełni automatycznego ekspresu, który należy regularnie czyścićWyjmowany blok zaparzający można szybko umyć pod bieżącą wodą.

System mleczny, tackę ociekową oraz pojemnik na fusy kawowe możesz myć w zmywarce. Pozwala to zaoszczędzić czas i zapewnia higieniczne czyszczenie.

Nasz system spieniania mleka składa się tylko z 2 części i nie posiada żadnych rurek i ukrytych elementów, co sprawia, że można go umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce do naczyń.

Specyfikacja:

 • Rodzaj ekspresu: Ciśnieniowy
 • Typ ekspresu: Automatyczny
 • Moc [W]: 1850
 • Ciśnienie [bar]: 15
 • Wytwarzanie ciśnienia: System wysokociśnieniowy
 • Konstrukcja: Długość przewodu [m]: 1 Dotykowy panel sterowania Nóżki antypoślizgowe Obudowa metalowa i z tworzywa ABS Pojemnik na kawę mieloną Pokrywka Aroma Przezroczysty zbiornik na wodę Regulacja temperatury kawy: 3 ustawienia Regulacja wysokości dozownika Wyjmowana taca ociekowa Wyjmowany blok zaparzający Wyjmowany pojemnik na fusy po kawie Wyjmowany pojemnik na mleko Wyjmowany zbiornik na wodę
 • Filtr: AquaClean - odkamieniania raz na 5000 filiżanek kawy
 • Zastosowane technologie: Aroma Extract Ceramiczny młynek LatteGo Szybkie czyszczenie obiegu mleka Thermoblock Wyjmowany blok zaparzający
 • Programowanie: Automatyczne wyłączanie ECO ustawienia Funkcja oszczędzania energii Funkcja pamięci Funkcja przypominania o konieczności odkamienienia Indywidualny program „Moja kawa” Programowanie ilości wody, mocy kawy oraz temperatury zaparzenia
 • Sterowanie: Elektroniczne
 • Komunikacja: Elektroniczny wyświetlacz Wskaźnik braku kawy Wskaźnik braku wody Wskaźnik czyszczenia systemu spieniania mleka Wskaźnik konieczności odkamieniania Wskaźnik konieczności wymiany filtra Wskaźnik zapełnienia pojemnika na fusy Wyświetlacz z symbolami
 • Rodzaj kawy: Mielona W ziarnach
 • Regulacja ilości kawy: TAK
 • Regulacja mocy kawy: TAK
 • Mielenie kawy: Z regulacją stopnia zmielenia
 • Spienianie mleka: Automatyczne przygotowanie
 • Automatyczne przygotowywanie kaw: Cappuccino Espresso
 • Gorąca woda: TAK
 • Dodatkowe funkcje:  Ustawienia temperatury: 3 Gorąca woda Gorące mleko Klasyczna czarna kawa (coffee)
 • Młynek: Ceramiczny Żarnowy
 • Pojemność [l]: 1.8
 • Dozownik: Podwójny
 • Wysokość [cm]: 37.1
 • Szerokość [cm]: 24.6
 • Głębokość [cm]: 43.3
 • Wskaźnik poziomu wody: Elektroniczny wskaźnik braku wody
 • Pojemność zbiornika na kawę [g]: 275
 • Kolor: Czarny
 • Załączone wyposażenie: Filtr wody Łyżeczka do dozowania kawy mielonej Smar do bloku kawy Tester twardości wody

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).