Grill elektryczny Tefal Optigrill+ GC706D34

Grill elektryczny Tefal OptiGrill GC702D34 Zobacz większe

509,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Grill elektryczny Tefal Optigrill + Initial GC706D34

 • Moc: 1800W
 • Liczba poziomów mocy: 5
 • Wymiary płyt: 30x20 cm
 • Długość przewodu zasilającego: 0,8 m
 • Automatic cooking system
 • Płyty do grillowania z odlewu aluminiowego
 • Płyty pokryte powłoką nieprzywierającą
 • Możliwość mycia w zmywarce: płyty i tacka ociekowa
 • Wyjmowane płyty i tacka na soki i tłuszcz
 • Uchwyt: Materiał termoplastyczny
 • Regulowany termostat

Doskonały produkt dla wielbicieli potraw z grilla i nie tylko! Zdrowsza alternatywa dla grilla węglowego. Możesz grillować we własnej kuchni zdrowiej, szybciej i równie smacznie jak na tradycyjnych grillach.

Grill jest w pełni zautomatyzowany. Sam zmierzy grubość steka jaki umieścimy na płytkach. Dzięki temu idealnie dostosuje czas grillowania. Możesz wybrać stopień wysmażenia steka na sześciostopniowej skali a grill dostosuje odpowiednie parametry. Mięso za każdym razem wyjdzie doskonałe!

Automatyczny pomiar grubości mięsa w połączeniu z 6 automatycznymi programami (hamburgery, drób, kanapki, wędliny, czerwone mięso, ryby) dla zawsze doskonałych rezultatów grillowania. Wybierz program mięsny i naciśnij start. Grill ustawi samą temperaturę i da sygnał, kiedy będzie gotowy. Połóż mięso i zgodnie z jego grubością, grill sam dopasuje temperaturę i czas grillowania. Ciągle informuje Cię o stanie pieczenia i sygnalizuje zmianę, aby mięso było zawsze dobrze upieczone zgodnie z twoim gustem. Po prostu nie działa, nie ustawiasz temperatury, nie musisz grilować i oglądać czasu, po prostu obserwuj stan pieczenia na wyświetlaczu i robisz coś innego.

Przygotujesz wiele potraw takich jak:

 • kiełbasa
 • kaszanka
 • ryby
 • drób
 • steki
 • kotlety
 • hamburgery
 • warzywa
 • grzyby
 • tortille
 • panini
 • tosty
 • i wiele, wiele innych.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).