Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Easy Fry EY501815

Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Easy Fry EY501815 Zobacz większe

489,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Frytkownica beztłuszczowa TEFAL Easy Fry EY501815

Od wyjątkowo chrupiących po fantastycznie zgrillowane potrawy!

Delektuj się zdrowymi i różnorodnymi potrawami dzięki urządzeniu 2w1. Easy Fry & Grill łączy funkcję frytownicy i grilla, zapewniając zarówno zdrowy sposób smażenia z niewielką ilością oleju lub bez niego, jak i wygodne grillowanie bez wychodzenia z domu. Easy Fry & Grill gwarantuje szybkie rezultaty przy mniejszym zużyciu energii, stanowiąc idealną alternatywę dla konwencjonalnego piekarnika.

Przepyszne chrupiące potrawy

Technologia Hot Air

Urządzenie wykorzystuje górny element grzejny i zoptymalizowany przepływ gorącego powietrza. Dzięki temu jedzenie jest zawsze chrupiące na zewnątrz, mimo małej ilości oleju lub jego braku. Aż o 99% mniej zużytego tłuszczu niż w przypadku klasycznej frytownicy!

Perfekcyjne rezultaty grillowania

Odlewana płyta grillowa

Dzięki kratce do grillowania z aluminiowego odlewu z łatwością uzyskasz doskonałe efekty w przypadku grillowania ryb, mięs i warzyw.

Doskonałe rezultaty kulinarne

Precyzyjna regulacja temperatury

Możesz dostosować temperaturę z dużą dokładnością w przedziale od 80°C do 200°C. Pozwala to osiągnąć perfekcyjne rezultaty za każdym razem.

Wygoda

Automatyczny wyłącznik

Frytkownica wyłącza się sama przy pomocy timera z sygnałem dźwiękowym.

Pyszne i zdrowe posiłki dla całej rodziny

Pojemność XL

Przygotuj do 6 porcji jednocześnie dzięki pojemności 4,2 l.

Zainspiruj się

Cyfrowa książka z przepisami

Korzystaj z 30 fantastycznych przepisów dostępnych online i poszerzaj swoje kulinarne horyzonty.

Oszczędność energii

Oszczędź do 70% energii* z frytkownicami beztłuszczowymi.

*w porównaniu z tradycyjnym gotowaniem

Poznaj Easy Fry & Grill: kulinarne rozwiązanie 2w1, które łączy funkcję frytownicy i grilla w jednym! Ta niskotłuszczowa frytownica, zapewniająca doskonale chrupiące potrawy została wyposażona w płytę grillową przeznaczoną do przygotowywania ryb, mięs i warzyw. Urządzenie wykorzystuje przepływ gorącego powietrza, dzięki czemu jedzenie jest zawsze chrupiące na zewnątrz mimo małej ilości oleju lub jego braku. Szeroki zakres regulacji temperatury i timer z sygnałem dźwiękowym ułatwiają osiągnięcie doskonałych rezultatów bez względu na używane składniki. Dzięki dużej pojemności (4,2 l)możesz szybko przygotować obiad dla całej rodziny. Easy Fry & Grill to idealna alternatywa dla klasycznego piekarnika, zapewniająca szybkie rezultaty przy mniejszym zużyciu energii.

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).