Parownica do ubrań STEAMER Philips STH7050/30

Parownica do ubrań STEAMER Philips STH7050/30 Zobacz większe

389,00 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Parownica do ubrań STEAMER Philips STH7050/30 1500W

 • Moc: 1500 W
 • Wytwarzanie pary: 28 g/min
 • Pojemność zbiornika na wodę: 0,2 litra
 • Czas nagrzewania: 30 s

Odśwież ubrania w mgnieniu oka: Teraz dzięki ręcznemu steamerowi Philips serii 7000 możesz w mgnieniu oka odświeżyć wszystkie swoje ubrania. Ruchoma głowica i ostro zakończona płyta parowa szybko i łatwo usuwają zagniecenia pod dowolnym kątem, a technologia OptimalTemp zapewnia brak przypaleń.

Odśwież ubrania w mgnieniu oka: Wygodne, szybkie i skuteczne wygładzanie zagnieceń i odświeżanie ubrań

 • Z ruchomą głowicą parową

Ruchoma głowica zapewnia łatwe i skuteczne prasowanie: Innowacyjna ruchoma głowica pozwala łatwo wygładzać zagniecenia pod dowolnym kątem, dając Ci możliwość prasowania w pionie lub w poziomie — tak jak Ci wygodnie!

Ostro zakończona stopa parowa z łatwością dociera do trudno dostępnych miejsc na ubraniach: Płyta parowa posiada ostro zakończoną końcówkę, która z łatwością i precyzją usuwa zagniecenia w trudno dostępnych miejscach, takich jak guziki, kołnierzyki i fałdy.

Urządzenie gotowe do wytwarzania pary już w 30 sekund.: Twój steamer jest gotowy do użycia już w 30 sekund, o czym informuje kontrolka. Dzięki temu całe prasowanie przebiega bardzo szybko, a Ty możesz w ostatniej chwili zmienić decyzję, co założyć

Bez ryzyka przypalenia: Technologia OptimalTEMP zapewnia brak ryzyka przypalenia tkanin nadających się do prasowania, dzięki czemu nie musisz się już martwić wyborem właściwej temperatury

Ciągły strumień pary skutecznie wygładza zagniecenia: Ciągły silny strumień pary do 28 g/min rozluźnia włókna tkaniny, dzięki czemu szybko i skutecznie wygładza zagniecenia, sprawiając, że Twoje ubrania wyglądają wspaniale.

Wymienne pojemniki o pojemności 100 ml/200 ml pozwalają wyprasować więcej bez konieczności uzupełniania wody: Twoje ubrania wymagają prasowania? Wymienne zbiorniki na wodę o pojemności 100 ml i 200 ml pozwalają wyprasować całe ubranie bez konieczności jej uzupełniania.

Zabija do 99,9% bakterii, pozwalając odświeżyć ubrania i usunąć z nich nieprzyjemne zapachy: Poza usuwaniem zagnieceń seria 7000 pozwala również odświeżyć ubrania (a także tapicerowane meble, zasłony, zabawki) oraz usunąć nieprzyjemne zapachy, zabijając do 99,9% bakterii

2 ustawienia pary: wybierz tryb ECO lub MAX w zależności od potrzeb: 2 ustawienie pary: tryb ECO pozwala oszczędzać wodę bez pogorszenia wyników prasowania, natomiast tryb MAX zapewnia strumień pary o większej mocy.

Ubrania możesz prasować kiedykolwiek i gdziekolwiek, bez rozkładania deski do prasowania.: Seria 7000 ma małe wymiary, dzięki czemu możesz zabrać swój steamer ze sobą, aby odświeżyć ubrania, gdy będę tego potrzebowały — bez rozkładania deski do prasowania.

Podkładka StyleMat zapewnia skuteczne prasowanie w każdym miejscu: Wielowarstwowa podkładka StyleMat zapewnia oparcie w pionie, co pozwala uzyskać lepszą wydajność prasowania parowego i zapewnia dodatkową ochronę powierzchni.

Odświeża i usuwa nieprzyjemne zapachy, pozwalając rzadziej prać ubrania: Dba o Twoje ubrania i o środowisko: szybko odświeża ubrania i usuwa nieprzyjemne zapachy, pozwalając uniknąć częstego prania i szybkiego zużywania się tkanin.

Specyfikacja:

Intuicyjność

 • Pojemność zbiornika wody: 100 ml/200 ml
 • Wyłącznik
 • Odłączany zbiornik wody
 • Napełniaj w dowolnym momencie
 • Możliwość stosowania wody z kranu
 • Gotowość do użycia: Wskaźnik świetlny
 • Czas nagrzewania: 30 sekund
 • Długość przewodu zasilającego: 2,5 m

Akcesoria w zestawie

 • Rękawica zapewniająca dodatkową ochronę
 • StyleMat

Szybkie i skuteczne usuwanie zagnieceń

 • Stała dystrybucja pary: g/min
 • Pionowy strumień pary
 • Poziomy strumień pary

Technologia

 • Technologia OptimalTemp
 • Do wszystkich tkanin przeznaczonych do prasowania
 • Brak ryzyka przypalenia

Projekt

 • Kolor: Magiczny fiolet

Jakość wyniku

 • Płyta parowa: Metalowy
 • Napięcie: 220–240 V
 • Zasilanie: 1500 W

Wielkość i waga

 • Wymiary produktu (szer. × gł. × wys.): 129 × 141 × 355mm

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).