CZAJNIK ELEKTRYCZNY TEFAL KO200130 KO250130 2400W 1,7L BIAŁY

Nowość CZAJNIK ELEKTRYCZNY TEFAL KO200130 KO250130 2400W 1,7L BIAŁY Zobacz większe

97,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

CZAJNIK ELEKTRYCZNY TEFAL KO200130 KO250130 2400W 1,7L BIAŁY

Błyskawiczne gotowanie wody w czajniku Tefal KO 200130 o pojemności 1,7 l jest nie tylko możliwe, ale wręcz zapewnione poprzez jego wyjątkowo dużą moc. Przemyślana konstrukcja i możliwe do wykorzystania funkcje sprawiają natomiast, że jego użytkowanie jest niezwykle komfortowe.

Napełnianie na dwa sposoby

Pierwszym krokiem, jaki musisz poczynić, by móc przygotować swój ulubiony ciepły napój jest nalanie wody do czajnika. Czajnik Tefal KO 200130 nawet w tej kwestii pozostawia Ci wolność wyboru. W pełni zdejmowana pokrywa oznacza możliwość wygodnego nalania wody poprzez odpowiednio duży otwór, ale równie komfortowe jest tu również nalewanie wody poprzez właściwie wyprofilowany dzióbek.

Plusy zdejmowanej pokrywy

To jednak nie koniec zalet pokrywy, którą można całkowicie ściągnąć. Takie rozwiązanie to sposób, by dać Ci możliwość, w razie takiej potrzeby, na dokładne wyczyszczenie wnętrza czajnika Tefal KO 200130. Na marginesie, utrzymanie go w czystości jest jeszcze bardziej uproszczone za sprawą wyjmowanego filtra, który dba o to, by na wewnętrznych ściankach urządzenia nie osadzał się kamień.

Wygoda obrotowej podstawy

Obrotowa podstawa staje się powoli standardem w większości czajników elektrycznych. Dzieje się tak dlatego, iż jest ona najbardziej komfortowa w użytkowaniu. Styk 360° pozwala Ci prawidłowo odłożyć czajnik z dowolnej pozycji, ale też i obracać nim, gdy stabilnie stoi on już na podstawie. Dzięki temu jesteś w stanie za każdym razem sprawdzić poziom znajdującej się w czajniku wody.

Ten czajnik elektryczny jest komfortowy w obsłudze i pozwala na błyskawiczne zagotowanie wody. Czajnik wyprodukowano z tworzywa sztucznego. Taka obudowa ma niewielką wagę i nie nagrzewa się w trakcie gotowania wody, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania. W tym modelu została zamontowana płytowa grzałka. Do jej zalet należy zaliczyć fakt, że umożliwia zagotowanie małej ilości wody. Wolniej także zbiera się na niej kamień, a jej czyszczenie jest bezproblemowe. Model ma optymalną moc, dzięki czemu sprawnie gotuje wodę – jest to czas ok. 2 minut.

Duża moc, którą pobiera urządzenie, umożliwia błyskawiczne gotowanie wody w ciągu niecałych 2 minut. Producent zastosował w czajniku wyraźny wskaźnik poziomu wody, który sprawia, że możesz wygodnie odmierzyć potrzebną ilość wody do zagotowania. Czajnik ma w przydatny filtr antywapniowy, który zatrzymuje zanieczyszczenia, aby woda była zawsze czysta. Produkt ma obrotową podstawę, która umożliwia postawienie dzbanka w dowolnym położeniu. Gwarantuje to wygodny dostęp do urządzenia dla osób prawo- i leworęcznych. Przycisk umożliwiający otworzenie pokrywy zapewnia komfortowe użytkowanie czajnika.

DANE TECHNICZNE:

 • Pojemność: 1,7 l
 • Moc: 2400 W
 • Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
 • Filtr: Tak
 • Rodzaj filtra: Antywapniowy, Wyjmowany
 • Kolor: Biały
 • Grzałka: Ukryta
 • Długość przewodu: 70 cm

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).