Szatkownica Philips Viva Collection HR1388/80 200W

Nowość Szatkownica Philips Viva Collection HR1388/80 200W Zobacz większe

319,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Szatkownica Philips Viva Collection HR1388/80 200W

 • Szatkuje wprost do miski, garnka lub woka
 • 6 tarcz
 • Tarcza XL do krojenia w słupki (na frytki)
 • Regulowany otwór na produkty — od S do XL
 • Silnik o mocy 200 W
 • Możliwość mycia akcesoriów w zmywarce
 • Łatwe przechowywanie przewodu

SaladMaker pozwala kroić składniki bezpośrednio do miski, garnka lub woka

Urządzenie do przygotowywania sałatek pozwala kroić składniki bezpośrednio do miski, garnka lub woka. Dziobek jest wysoko umieszczony, więc bez problemu podłożysz pod niego wysokie i pojemne naczynie. Wszystko zrobisz w jednej misce, bez konieczności przekładania produktów i mycia wielu elementów.

6 tarcz i 5 wkładek pozwalających uzyskać dowolne kształty i rozmiary

Wkładki do tarcz umożliwiają siekanie, tarcie oraz krojenie w słupki. Błyskawicznie przygotujesz sałatkę dla całej rodziny, zetrzesz ser czy pokroisz salami. Wybierz tylko wkładkę i umieść ją w uchwycie na tarczę.

Wkładki zostały wykonane ze stali szlachetnej. Gwarantuje to doskonałe rezultaty krojenia, oraz ostrość i trwałość na długi czas.

Regulowany otwór na produkty — od S do XL

Wielkość otworu na produkty możesz regulować od S do XL w zależności od efektu, jaki chcesz uzyskać. Najmniejszy otwór będzie odpowiedni do wąskich warzyw, takich jak marchew czy por, a do największego otworu możesz wrzucić składniki o większej objętości bez potrzeby ich krojenia np. ziemniaki.

Całkowicie metalowa tarcza XL do krojenia w słupki świetnie sprawdzi się do przygotowania ziemniaków na frytki. Umożliwia również przetwarzanie innych warzyw, takich jak marchew, dynia, kalarepa, cukinia itp. W ten sposób możesz pokroić warzywa i podsmażyć je na sposób chiński.

Doskonałe efekty w kilka sekund

Duża moc 200 W urządzenia do przygotowywania sałatek sprawi, że przyrządzenie ulubionych dań będzie teraz szybsze i łatwiejsze.

Akcesoria w zestawie

 • Tarcza do krojenia na grubo
 • Tarcza do krojenia na drobno
 • Tarcza do szatkowania na grubo
 • Tarcza do szatkowania na drobno
 • Tarcza do krojenia w słupki
 • Tarcza do frytek

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).