GENERATOR STACJA PARY ŻELAZKO PHILIPS PSG6026/20 PerfectCare 6000 2400W

GENERATOR STACJA PARY ŻELAZKO PHILIPS PSG6026/20 PerfectCare 6000 2400W Zobacz większe

574,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

GENERATOR STACJA PARY ŻELAZKO PHILIPS PSG6026/20 PerfectCare 6000 2400W

Niewielkie wymiary i wyjątkowo szybkie prasowanie.

Seria PerfectCare 6000 w całkowicie nowej odsłonie charakteryzuje się niewielkimi wymiarami, a mimo to wytwarza wyjątkowo silny strumień pary. Teraz możesz prasować jeszcze wydajniej bez zajmowania większej przestrzeni w swoim domu. Steamer został dodatkowo wyposażony w technologię OptimalTEMP, która gwarantuje brak przypaleń.

Niewielkie wymiary i wyjątkowo szybkie prasowanie.

 • Silny strumień pary
 • Bez ryzyka przypalenia
 • Odłączany zbiornik wody 1,8 l
 • Małe wymiary

Technologia OptimalTEMP chroni przed oparzeniami

Dzięki technologii OptimalTEMP z jednym ustawieniem idealnej temperatury żelazko zapewnia idealne rezultaty prasowania. Nigdy nie przypali żadnej tkaniny, którą można prasować, nawet jeśli pozostawi się je bez nadzoru. Można bezpiecznie pozostawić je na prasowanym ubraniu lub desce do prasowania.

Silny strumień pary zapewniający usuwanie zagnieceń

Silna, stale wytwarzana para pozwala na skuteczne usuwanie zagnieceń, także tych najbardziej upartych na najgrubszych tkaninach.

System Smart Calc Clean wydłuża czas eksploatacji żelazka

Wbudowany system usuwania kamienia Smart Calc Clean ułatwia konserwację żelazka z generatorem pary. W odpowiednim momencie przypomina on o konieczności odkamienienia. Co więcej, jest wyposażony w pojemnik, dzięki któremu usuwanie kamienia jest łatwe i bezpieczne. System służy do wielokrotnego użytku, co gwarantuje oszczędność — nie trzeba kupować dodatkowych wkładów.

Lekkie i kompaktowe żelazko jest wygodne w użytkowaniu i łatwe do przechowywania

Ten kompaktowy, lekki i łatwy w obsłudze generator pary ułatwia prasowanie. Mieści się nawet na desce do prasowania. Nie daj się jednak zmylić niewielkim wymiarom! Dzięki wyjątkowej technologii ProVelocity udało nam się stworzyć potężne generatory pary, które są jednocześnie wyjątkowo lekkie i kompaktowe.

Odłączany zbiornik wody o pojemności 1,8 l z możliwością szybkiego napełniania

Przezroczysty zbiornik o pojemności 1,8 l zapewnia aż do 1,5 godziny ciągłej pracy. W każdej chwili można sprawdzić, ile wody zostało w zbiorniku, i w razie potrzeby napełnić go pod kranem przez duży otwór.

Funkcja automatycznego wyłączania powoduje wyłączenie żelazka zostawionego bez nadzoru

Automatyczne wyłączanie to mniejsze zużycie energii i większy spokój.

Zabezpieczenie na czas przenoszenia

Żelazko można zablokować w stacji bazowej na czas przenoszenia, co przy okazji zmniejsza ryzyko przypadkowego dotknięcia gorącej stopy.

Dane techniczne:

 • Rodzaj stopy: SteamGlide Plus
 • Moc [W]: 2400
 • Ciśnienie pary [bar]: 6.5
 • Wytwarzanie pary [g/min]: 130
 • Dodatkowe uderzenie pary [g/min]: 500
 • Pojemność zbiornika na wodę [ml]: 1800
 • Wytwornica pary: Zewnętrzna
 • Funkcje: Automatyczny dobór temperatury, Funkcja samooczyszczenia, Pionowy wyrzut pary, System antywapienny, Automatyczne wyłączenie żelazka
 • Długość węża parowego [m]: 1.6
 • Wyświetlacz LCD: Nie
 • Zabezpieczenia: Automatyczny wyłącznik, Zabezpieczenie przed kamieniem
 • Waga z opakowaniem [kg]: 4.43
 • Automatyczne wyłączenie żelazka: Tak
 • Automatyczny dobór temperatury: Tak
 • Funkcja samooczyszczenia: Tak
 • Funkcje dodatkowe: Calc Clean, Technologia OptimalTemp
 • System antywapienny: Tak
 • Blokada kapania: Nie
 • Czas nagrzewania [min]: 2
 • Pionowy wyrzut pary: Tak
 • Regulacja strumienia pary: Nie
 • Spryskiwacz: Nie
 • Wytwornica pary: Zewnętrzna
 • Kolor: Biało-niebieski
 • Wyposażenie: Zbiornik na wodę
 • Seria: PerfectCare 6000

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).