Blender kielichowy Philips HR3756/00 1400W + 2x BIDON

Nowość Blender kielichowy Philips HR3756/00 1400W + 2x BIDON Zobacz większe

819,99 zł brutto

Wysyłka z magazynu w 24H

Wystawiamy fakturę VAT / paragon na życzenie klienta
Zamów przez telefon
+48 507 131 745
Możesz zwrócić towar do 14 dni
Na większość produktów oferujemy 2 lata gwarancji producenta
Indeks:
Stan:
Zapytaj o produkt
Poleć znajomemu

Blender kielichowy Philips HR3756/00 1400W + 2x BIDON

 • Świeży, owocowy koktajl stanie sie codziennością!
 • Wysokoobrotowy blender próżniowy z 2 bidonami
 • 3 programy do wyboru: blendowanie próżniowe, funkcja pulsacji i tryb kruszenia lodu
 • Wydajny silnik o mocy 1400 W

Cechy i funkcje:

Świeższe koktajle przez cały dzień

Zachowaj świeżość zdrowego koktajlu przez cały dzień dzięki wysokoobrotowemu blenderowi próżniowemu. Przygotuj zdrowe przekąski przed wyjściem i ciesz się ich świeżością i niezmienionym smakiem przez cały dzień! Technologia próżniowa wysysa powietrze z dzbanka i tworzy w nim środowisko o obniżonej zawartości tlenu. Dzięki temu koktajle nie utleniają sie i pozostają świeże na dłużej.

Doskonale gładka konsystencja

Technologia próżniowa ogranicza utlenianie, dzięki czemu koktajle pozostają świeże na dłużej, zachowują intensywny kolor, są bardziej jednolite i mają mniej piany.Z kielicha blendera odsysane jest powietrze, dzięki czemu wytwarza się próżnia. Tak przygotowane napoje zawierają więcej wartości odżywczych i aż 3 razy więcej witaminy C.

Blendowanie wysokoobrotowe

Dzięki mocnemu silnikowi (1400 W) i prędkości 35 000 obr./min blender bez problemu rozdrabnia nawet najtwardsze owoce i warzywa, uwalniając przy tym mnóstwo cennych witamin i mikroelementów.Dostosuj prędkość pracy blendera do rodzaju składników. W przypadku miękkich owoców blenduj mniejszą prędkością, a kiedy rozdrabniasz orzechy czy lód ustaw najwyższe obroty.

Pogram do blendowania próżniowego i przygotowywania koktajli

Blender próżniowy Philips HR3756/00 oferuje 3 programy do wyboru: blendowanie próżniowe, funkcja pulsacji i tryb kruszenia lodu. Przygotuj każdy koktajl, tak jak lubisz najbardziej. Od delikatnego blendowania miękkich owoców po dynamiczne rozdrabnianie twardszych owoców, warzyw i orzechów. Dzięki ustawianym ręcznie poziomom prędkości, wybór należy do Ciebie.

Tritanowy kielich

Kielich blendera ma dużą pojemność 1,8 L. Został wykonany z tritanu, nie tłucze się i jest 20x bardziej wytrzymały od plastiku.Wraz z blenderem otrzymujesz dwa tritanowe bidony o pojemności 600 ml każdy. Wygodnie zmieścisz je w torbie lub plecaku i zabierzesz ulubiony koktajl ze sobą, do pracy czy na siłownię.

Specyfikacja techniczna:

 • Producent Philips
 • Kolor Metaliczny
 • Moc 1400 W
 • Pojemność dzbanka 2.2 L
 • Pojemność robocza blendera 1,8 L
 • Obr./min — blender (maks.) 35 000 obr./min
 • Długość przewodu 1 m
 • Liczba poziomów prędkości Regulowane
 • Wstępnie ustawione programy 4
 • Automatyczne wyłączanie Tak
 • Stopy antypoślizgowe Tak
 • Przycisk próżniowego przygotowywania koktajli Tak
 • Materiał korpusu głównego Stal szlachetna
 • Materiał ostrza Stal szlachetna
 • Materiał dzbanka Tritan

Zawartość zestawu:

 • Blender próżniowy Philips HR3756/00
 • 2 butelki
 • Kielich
 • 2 nakrętki z ustnikiem
 • Pokrywa
 • Instrukcja obsługi
 • Oryginalne Opakowanie

Inne polecane produkty

 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
 • philips
 • braun
 • DeLonghi
 • samsung
 • sony
 • lg
 • toshiba
 • blaupunkt
 • kenwood
 • tefal
 • krups
 • karcher
Administratorem Twoich danych osobowych jest BK Market, ul. Fabryczna 2, 43-100 Tychy; NIP: 6462823271. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, głównie do realizacji Twojego zamówienia, obsługi posprzedażowej oraz ewentualnych reklamacji, a także w celach marketingowych, jeżeli wyraziłeś na to zgodę. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia przetwarzania tych danych, ich przenoszenia, braku profilowania, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (jeżeli chcesz wiedzieć więcej - przeczytaj rozszerzony Obowiązek Informacyjny).